TOI TOI Polska Sp. z o.o. nowym sponsorem GKŻ Wybrzeże

02.12.2019, 14:27

Firma Toi Toi Polska Sp. z o.o. dołączyła do grona sponsorów GKŻ Wybrzeże. Nowy Partner GKŻ Wybrzeże oferuje wynajem i serwis kabin toaletowych, umywalek, kontenerów i ogrodzeń. O firmie oraz przyczynach zawarcia współpracy opowiedział nam Krzysztof Czajka, Dyrektor Ds. Wsparcia i Rozwoju.

Firma TOI TOI Polska Sp. z o.o. powstała w 1983 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników firma systematycznie się rozwija. - Czym się zajmujemy?  Oferujemy usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych, urządzeń sanitarnych, kontenerów biurowych i sanitarnych, ogrodzeń przestawnych, umywalek i pisuarów wolnostojących. Świadczymy usługi dla dużych firm budowlanych, wojska, agend rządowych, ale także dla klientów indywidualnych. Nie ważne czy organizujesz koncert, wesele, imprezę firmową czy remontujesz łazienkę i ten czas potrzebujesz zastępczej toalety. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Nasze obowiązki to skomplikowane procesy logistyczne, ale dokładamy wszelkich starań, aby dla klientów były to dostępne i przyjazne usługi - powiedział Krzysztof Czajka.

Firma TOI TOI swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju i wykonuje kilkaset tysięcy serwisów. Jest to możliwe dzięki dobrej logistyce, która kształtowała się i została opracowana na bazie wieloletnich doświadczeń. W Polsce funkcjonuje 19 regionalnych przedstawicielstw – baz logistycznych. Aby utrzymać wysoki poziom wykonywanych usług, a także ciągle rozwijać firmę konieczne są inwestycje - Od roku 2005 wdrażamy program modernizacji naszych  placówek. Wprowadzamy ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Wszystko po to by stały się bardziej przyjazne dla środowiska i pracowników naszej firmy - kontynuował dyrektor firmy.

Od sezonu 2020 firma będzie współpracować z GKŻ Wybrzeże - Z wielką przyjemnością Zarząd TOI TOI Polska podjął decyzję o wsparciu  GKŻ Wybrzeże. Ogromny potencjał jaki posiada Klub i dyscyplina sportowa, którą reprezentuje jest dla nas istotnym sygnałem, bo w swojej naturze mamy pomaganie w realizacji ambitnych planów. Cieszymy się również, że dołączymy do szerokiego grona sponsorów gdańskiego żużla. Jesteśmy również przekonani że rok 2020 przyniesie upragniony awans do Najlepszej żużlowej ligi świata jakim jest PGE Ekstraliga, czego Klubowi, kibicom, miastu i nam życzymy - zakończył Krzysztof Czajka.


Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.08.2020, 18:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 4 8 +78
2 Unia Tarnów 4 6 +4
3 KŻ Orzeł Łódź 4 4 +12
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 4 +9
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4 4 -8
6 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 4 4 -10
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 2 -31
8 SK Lokomotiv Daugavpils 4 0 -54

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus