Szukamy osób do pracy w Wybrzeże TV!

22.05.2019, 15:07

Jesteś przebojową osobą z dobrą prezencją? Dobrze czujesz się przed kamerą? Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim? Być może nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Telewizja klubowa Zdunek Wybrzeże Gdańsk szuka reporterów. Jeśli czujesz, że to właściwa praca dla Ciebie zgłoś się do nas już dziś.

Klubowa telewizja Zdunek Wybrzeże Gdańsk z roku na rok poszerza swój zakres. Realizujemy materiały ze wszystkich meczów naszej drużyny, transmisje konferencji prasowych oraz z akcji marketingowych naszego klubu. W związku z rozwojem telewizji szukamy reporterów lub reporterek, którzy będą występować w realizowanych materiałach.

Szukamy osób przebojowych, z dobrą prezencją i znajomością języka angielskiego. Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria wyślij nam swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: praca@wybrzezegdansk.pl

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus