SZKŁO MONTER sponsorem Wybrzeża

21.04.2022, 17:46

SZKŁO MONTER dołącza do grona sponsorów gdańskiego żużla. Witamy na pokładzie!

 

Firma SZKŁO MONTER  już od 20 lat specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych, szklanych aranżacji we wnętrzach. Znamy się na szkle jak nikt inny! Wyróżnia nas gotowość do wykonania każdego projektu. Posiadamy swój własny sprzęt do obróbki szkła i zasób materiałów o najwyższym standardzie, dzięki czemu wykonujemy zlecenie w jak najkrótszym czasie. Jesteśmy w stanie spełnić każde pragnienia klienta.

Przez pierwszych 12 lat działaliśmy na terenie Anglii, zbierając doświadczenie i szlifując nasze umiejętności w tworzeniu szklanych aranżacji. Od 8 lat pracujemy na terenie Gdańska, wykonując najbardziej nietypowe zlecenia, którzy często odmawiają inni szklarze. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a umiejętności pozwalają na bardzo wiele.

Wykonaliśmy prace dla takich klientów, jak: Energia Hydro, Eurotel, Orange, Dream Club, Kongo, Hotel Qubus, Hotel Fokus, Galeria Bałtycka, Kuśnierewicz. Wszyscy z naszych dotychczasowych klientów chwalą sobie sprawność, z jaką wykonujemy zlecenie. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do klienta i konkurencyjnych cen. Z tego względu otrzymaliśmy w 2015 roku certyfikat „Firma godna zaufania”.

Znamy się na szkle! Z nami wykonasz różnego rodzaju zabudowy szklane dużych powierzchni, każdej grubości i koloru. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się szklana kuchnia. Jest to dobry sposób na to, by z łatwością zachować czystość i stylowy wygląd w mieszkaniu. Dodatkowymi atutami tej aranżacji jest możliwość spersonalizowania szklanej powierzchni wzorami lub napisami.

Korzystając z naszej oferty, możesz puścić wodze fantazji i stworzyć wymarzony wygląd swojego domu.

Adres:
80-956 Gdańsk
ul. Siennicka 25

Telefon:
665 663 199

E-mail:
szklomonter@wp.pl
kontakt@szklarzgdansk.pl

Chcesz dołączyć do grona sponsorów? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200. W naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MARKETINGOWĄ GKŻ WYBRZEŻE
 

 

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 24 +63
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 10 -40
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus