Sportgang Sportswear sponsorem Wybrzeża

07.02.2023, 16:00

Firma Sportgang Sportswear dołączyła do grona sponsorów GKŻ Wybrzeże. Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie!

Sportgang Sportswear dołącza do grona sponsorów Wybrzeża. Producent profesjonalnej odzieży sportowej oraz wizerunkowej zaopatrzy nasz klub w stroje dla żużlowców, mechaników i pozostałych członków teamów. Produkty tej marki znajdziecie także w naszym klubowym sklepie.

Sportgang Sportswear od lat z sukcesami współpracuje między innymi z najlepszymi klubami żużlowymi. Firmie zaufali również światowej klasy zawodnicy. Lata doświadczenia w produkcji odzieży pozwoliły firmie z siedzibą w Lesznie na stworzenie produktów najwyższej jakości. Wysokiej jakości materiały z jakich szyta jest odzież Sportgang Sportswear  w większości pochodzą od włoskich producentów.

Jeżeli dla Ciebie, Twojego teamu lub firmy najważniejsza jest jakość, profesjonalna obsługa oraz terminowość w realizacji zleceń Sportgang Sportswear to Twój najlepszy wybór.

Sportgang Sportswear to nie tylko odzież wizerunkowa. Swoje produkty firma kieruje również do innych dyscyplin sportowych takich jak kolarstwo w którym to ma już ponad 20-letnie doświadczenie. Oferuje kompleksową opiekę grafika w zakresie tworzenia produktów Twojej odzieży.

Chcesz dołączyć do grona Sponsorów Klubu i razem z nami budować gdański żużel? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.

OFERTA SPONSORSKA NA SEZON 2023

Autor: Redakcja

Następny mecz:

08.04.2023, 16:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Trans MF Landshut Devils 0 0 0
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
7 ROW Rybnik 0 0 0
8 PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus