Schmith sponsorem biznesowym

02.02.2023, 12:20

Schmith Polska S.A. zostaje w gronie sponsorów GKŻ Wybrzeże na czwarty kolejny sezon.

SCHMITH POLSKA S.A. zostaje z nami na kolejny sezon. Oprócz wsparcia finansowego, nasz sponsor biznesowy doposaży klubowy warsztat swoimi produktami w zakresie narzędzi. Przed nami czwarty sezon współpracy trwającej od 2020 roku.

SCHMITH POLSKA S.A. istnieje na polskim rynku od roku 2014. To firma oferująca najwyższej jakości narzędzia przeznaczone zarówno do drobnych prac domowych, ogrodowych, jak i tych przeznaczonych do użytku przemysłowego. Schmith w efektywny i innowacyjny sposób wychodzi naprzeciw swoim Klientom każdego dnia inwestując w badania i rozwój. Stawia na odpowiedzialność za swoją markę na każdym etapie produkcji, począwszy od projektowania i testowania, na tworzeniu wszystkich kluczowych komponentów narzędzi kończąc.

Wszystko to przekłada się na bezcenną dla firmy lojalność ze strony Klientów oraz długoterminową współpracę a dzięki doświadczeniu zdobytemu na niemieckim rynku, zaangażowaniu oraz wytrwałej pracy grupa odbiorców stale się poszerza. Poprzez solidność, rzetelność, innowacyjność buduje zaufanie Klientów. Nieustanne poszerzanie wiedzy i dbanie o rozwój pracowników, doradców oraz inwestowanie w nowe technologie i nowoczesne trendy umożliwia firmie dynamiczny rozwój.

Najlepsze materiały i dokładność detali gwarantują zadowolenie użytkownika. Surowce użyte do produkcji narzędzi Schmith® Die Technik, gwarantują trwałość oraz niskie zużycie. Narzędzia poddawane są licznym testom pod kątem bezpieczeństwa ich użytkowania. 

W ofercie SCHMITH POLSKA S.A. znajdują się m.in.:

*narzędzia ręczne
*narzędzia ogrodnicze
*narzędzia ogólnobudowlane
*akcesoria i odzież BHP używane zarówno w przemyśle, jak i w domu czy warsztacie

Misją firmy jest wygoda użytkowania i wysoka jakość dostępne dla wszystkich użytkowników w codziennej pracy. Produkty marki Schmith® Die Technik dostępne są w tysiącach punktów dystrybucyjnych w całej Polsce.

Katalog Schmith Polska S.A.

Chcesz dołączyć do grona sponsorów klubu i razem z nami budować gdański żużel? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus