Rusza proces akredytacyjny na mecz z ROW-em Rybnik

06.04.2021, 17:00

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w II kolejce sezonu zmierzy się na własnym torze z ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się w niedzielę - 11 kwietnia - o godzinie 14:00. Rozpoczynamy proces akredytacyjny na ten mecz. Zainteresowane redakcje prosimy o składanie wniosków.

Podmioty zainteresowane otrzymaniem akredytacji dla swoich pracowników proszone są o przesłanie na adres s.zwiewka@wybrzezegdansk.pl wpełnionego wniosku wraz ze zdjęciem dziennikarza lub fotoreportera. Prosimy także o dokładne zapoznanie się z regulaminem przyznawania akredytacji.

W tym sezonie nie przyznajemy akredytacji stałych. W procesie akredytacyjnym brane pod uwagę będą tylko wnioski złożone na oficjalnym formularzu - kliknij, by pobrać wniosek akredytacyjny na sezon 2021. Zdunek Wybrzeże zmierzy się z ROW-em Rybnik w niedzielę - 11 kwietnia - o godzinie 14:00. Wypełnione wnioski powinny zostać przesłane najpóźniej dwa dni przed zawodami. W przypadku najbliższego meczu termin wygasa 9 kwietnia (piątek) o godzinie 13:00. Zgłoszenia po tym terminie nie będą rozpatrywane. Klub może odmówić przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Mecze są rozgrywane bez udziału publiczności, więc zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Motorowego - w sezonie 2021 akredytowanych może być łącznie pięciu przedstawicieli mediów (dziennikarzy oraz fotoreporterów). Na płycie wewnątrz toru ma prawo przebywać maksymalnie jeden fotoreporter (miejsce zarezerwowane dla fotoreportera klubowego). Pozostali zostaną wpuszczeni na trybuny.

Fotoreporter znajdujący się na murawie ma możliwość przebywania w parku maszyn lub w innej wyznaczonej strefie stadionu. Fotoreporter ten zobowiązany jest do przekazania minimum 20 zdjęć w pełnej rozdzielczości na potrzeby GKSŻ oraz klubu gospodarza danych zawodów, klubu gościa oraz wykorzystania ich w mediach w uzgodnieniu z GKSŻ.

Regulamin Organizacyjny 
Regulamin Sanitarny

Dziennikarze nie będą mieli dostępu do żużlowców. Więcej informacji pod tym samym adresem e-mail. 

 ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI

Autor: Redakcja

Następny mecz:

11.04.2021, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 1 2 +36
2 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 2 +20
3 KŻ Orzeł Łódź 1 2 +10
4 Aforti Start Gniezno 0 0 0
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
6 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
7 Unia Tarnów 2 0 -30
8 Cellfast Wilki Krosno 1 0 -36

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus