RESOL sp. z o.o. sponsorem GKŻ Wybrzeże

15.02.2021, 13:12

Miło nam poinformować, że firma RESOL sp. z o.o. została sponsorem GKŻ Wybrzeże. Przed nami pierwszy rok współpracy. - Od lat w naszych głowach był pomysł, żeby wesprzeć żużel w Gdańsku - przyznał Piotr Szczodrowski z firmy RESOL sp. z o.o.

To dopiero pierwsza umowa sponsorska z firmą RESOL sp. z o.o., jednak nastawiamy się na długą współpracę. - Od najmłodszych lat kibicujemy gdańskiemu, jak i całemu polskiemu żużlowi. Wielu z nas do dziś ma wspomnienia związane z Marvinem Cox'em, Jarkiem Olszewskim, Jackiem Woźniakiem, Markiem Derą czy obecnym kierownikiem drużyny - Panem Mirkiem Berlińskim. Od lat w naszych głowach był pomysł, żeby wesprzeć żużel w Gdańsku, a dzisiaj nadszedł moment, kiedy można zacząć realizować ten projekt. Mamy nadzieję, że na wiele lat - powiedział Piotr Szczodrowski z firmy RESOL sp. z o.o.

Obie strony chciałyby skorzystać na tej współpracy. - Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z GKŻ Wybrzeże firma będzie mogła jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na lokalnym oraz krajowym rynku. Dodatkowo liczymy na znalezienie nowych partnerów - zarówno po stronie innych sponsorów, jak i rzeszy kibiców gdańskiego żużla - dodał nasz nowy sponsor.

Firma RESOL sp. z o.o. działa głównie w dwóch obszarach. - Zajmujemy się realizacją projektów w sektorze Retail i Office na terenie całej Polski, a nawet części Europy. Obsługa przez lata w zakresie generalnego wykonawcy czy systemu "zaprojektuj i wybuduj" pozwoliła nam nawiązać stałą współpracę z wieloma partnerami. Do tego dochodzą też budowy i remonty dla klientów indywidulanych. W ostatnich latach udało nam się zrealizować kilkanaście większych projektów w kontekście remontów i wykończenia wnętrz. Za chwilę na rynku pojawią się nasze nowe projekty z zakresu małych inwestycji deweloperskich - opisał działalność firmy Piotr Szczodrowski.

Każdy sponsor liczy na satysfakcjonujący wynik sportowy. Jakie oczekiwania wobec drużyny Zdunek Wybrzeża Gdańsk ma Piotr Szczodrowski? - Przede wszystkim trzymamy kciuki za to, żeby ten sezon mógł być odjechany w pełnym formacie i pełnym zdrowiu. Natomiast co wyniku sportowego, to nie ukrywamy, że w przyszłym sezonie chcielibyśmy być partnerem projektu ekstraligowego w Gdańsku. A po cichu liczymy również na dobre wyniki indywidualne naszej młodzieży - podsumował.

RESOL sp. z o.o.
ul. Glazurowa 7
80-180 Kowale

WWW: http://resol.pl

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

18.03.2021, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 0 0 0
5 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Unia Tarnów 0 0 0
8 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus