Przegląd prasy. Wygrana ROW-u w cieniu fatalnego upadku

11.06.2019, 13:54

Po niedzielnym meczu Zdunek Wybrzeża Gdańsk z PGG ROW-em Rybnik (40:50) media skupiły się na fatalnie wyglądającym upadku Siergieja Łogaczowa. Oberwało się też gdańskim zawodnikom.

Radio Gdańsk: Mecz w cieniu wypadku. Piąta w tym sezonie porażka Zdunek Wybrzeża.

"Żużlowcy Zdunek Wybrzeża z piątą porażką w tym sezonie I ligi. Gdańszczanie przegrali z PGG ROW Rybnik 40:50. Spotkanie przebiegło w cieniu wypadku zawodnika gości Siergieja Łogaczowa. Rosjanin trafił do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa."

Przegląd Sportowy: Poważna kontuzja Rosjanina. ROW Rybnik coraz bliżej elity.

"W tym sezonie nie ma chyba sytuacji, z którą nie poradziliby sobie zawodnicy PGG ROW-u Rybnik. Podopieczni Piotra Żyto zwyciężyli ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk i potwierdzili, że są zdecydowanymi faworytami do awansu PGE Ekstraligi. Sukces udało się osiągnąć, mimo że już w pierwszym wyścigu meczu poważnej kontuzji doznał Siegiej Łogaczow."

Zuzelend.com: Zwycięstwo ROW-u w cieniu wypadku Łogaczowa.

"Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrała na własnym torze z ekipą PGG ROW Rybnik 40:50. W ten sposób gospodarze znacznie skomplikowali sobie walkę o fazę play-off, a goście w wyniku groźnego wypadku stracili Łogaczowa."

Sportowefakty.wp.pl: Kim Nilsson: Nie wiem czy czegoś nie złamałem.

"W pierwszym biegu przegranego przez Zdunek Wybrzeże 40:50 meczu z PGG ROW-em Rybnik Kim Nilsson spowodował upadek Siergieja Łogaczowa, który pojechał do szpitala. Szwed, który również mocno odczuł skutki karambolu, wytłumaczył, co się stało na torze."

- Tak naprawdę nie wiem co mi się stało. Bardzo mocno boli mnie stopa i nie wygląda to najlepiej. Na torze było dużo nierówności i trudno było mi się utrzymać na motocyklu. Teraz to mocno czuję - powiedział po spotkaniu.

Gazeta Wyborcza: Fatalna postawa zawodników Zdunek Wybrzeża. Lider z Rybnika pokazał im, na czym polega prawdziwy żużel.

"W kolejnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej zespół Zdunek Wybrzeża przegrał na własnym torze z PGG ROW Rybnik 40:50. Gdańszczanie po raz kolejny zaprezentowali się wręcz beznadziejnie."

Dziennik Bałtycki: Gospodarze zdominowani przez szybkie "Rekiny".

"W Gdańsku ciężko jeździ się nawet gospodarzom, którzy przegrali z liderem Nice 1. Ligi Żużlowej - PGG ROW-em Rybnik 40:50."

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus