Przegląd prasy po meczu w Landshut

09.05.2022, 15:48

Piątej przegranej z rzędu doznali żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk w niedzielę w niemieckim Landshut. Sprawdziliśmy co o meczu pisało się w mediach.

Gazeta Wyborcza: Spóźniony finisz żużlowców Zdunek Wybrzeża w Landshut. Piąta porażka z rzędu.

"Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk po pięciu kolejkach eWinner 1. Ligi wciąż pozostają bez punktów. Tym razem przegrali na wyjeździe z Trans MF Landshut Devils 43:47."

Dziennik Bałtycki: Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43. Gdańszczanie w coraz większym kryzysie. To piąta przegrana z rzędu.

"Miało być przełamanie, a wyszła kolejna klapa. Zdunek Wybrzeże Gdańsk doznało piątej porażki w tym sezonie. W niedzielne popołudnie zespół Eryka Jóźwiaka zaprezentował się kiepsko na torze w niemieckim Landshut, przegrywając 43:47 z tamtejszym Trans MF Landshut Devils."

Przegląd Sportowy: Niewiarygodna końcówka meczu Landshut - Wybrzeże. Panika u gospodarzy. 

"Mecz dwóch drużyn zamykających tabelę eWinner 1. Ligi Żużlowej zakończył się zwycięstwem Trans MF Landshut Devils 47:43. Zdunek Wybrzeże Gdańsk wraca do Polski bez punktów. Podopieczni Eryka Jóźwiaka w końcówce wyszli z ogromnej opresji. Zmniejszyli rozmiary porażki i mają ogromną szansę na bonus w rewanżu."

WP SportoweFakty: Devils - Wybrzeże. Huckenbeck bohaterem, zbyt późna pobudka gdańszczan.

"Trans MF Landshut Devils pokonało Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43 w meczu eWinner 1. Ligi Żużlowej. Goście w samej końcówce odrobili osiem punktów i nieoczekiwanie do końca walczyli o remis."

Speedwaynews.pl: Maraton w Landshut i zwycięstwo gospodarzy. Świetny Huckenbeck.

"Żużlowcy Trans MF Landshut Devils w bardzo ważnym dla siebie meczu pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk i uciekli od czerwonej latarni eWinner 1. Ligi Żużlowej. Liderem Niemców był Kai Huckenbeck."

Po-bandzie.com.pl: Wybrzeże dalej bez punktów! Diabły wygrywają z gdańszczanami.

"Czarna seria Zdunek Wybrzeża Gdańsk nie zakończyła się w Landshut. Ekipa Trans MF Landshut Devils od początku spotkania prowadziła z drużyną Eryka Jóźwiaka i ostatecznie zgromadziła 4 oczka więcej od rywali. Gospodarzy do wygranej poprowadził Kai Huckenbeck, który zdobył 14 punktów."

Trojmiasto.pl: Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43. Zbyt późny zryw żużlowców.

"Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał na wyjeździe z Landshut Devils 43:47 w 5. kolejce eWinner 1. ligi żużlowej. Podopieczni Eryka Jóźwiaka zbyt późno podjęli walkę z gospodarzami i nie wykorzystali szansy na zdobycie pierwszych ligowych punktów. To ich piąta porażka w obecnym sezonie i nadal zamykają tabelę. Teraz będzie 2-tygodniowa przerwa, aby przygotować się do lepszej jazdy w dalszej części rozgrywek."

Autor: Tomasz Galinski

Następny mecz:

11.06.2023, 14:00 / Landshut

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Enea Falubaz Zielona Góra 7 15 +102
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 10 +36
3 ROW Rybnik 8 7 -22
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 7 -19
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 8 6 -43
6 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 6 6 -10
7 InvestHousePlus PSŻ Poznań 8 6 - 26
8 Trans MF Landshut Devils 8 6 - 18

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus