Przegląd prasy po meczu w Bydgoszczy

08.07.2024, 15:49

Przygotowaliśmy standardowy przegląd prasy po meczu Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Energa Wybrzeże Gdańsk (60:30).

Dziennik Bałtycki: Żużlowcy Energi Wybrzeża Gdańsk zostali rozbici w Bydgoszczy przez zespół Abramczyk Polonię. Josh Pickering z udanym debiutem.

"Energa Wybrzeże Gdańsk wysoko przegrało w Bydgoszczy z zespołem Abramczyk Polonii Bydgoszcz 30:60 w meczu jedenastej kolejki Metalkas 2.Ekstraligi. W drużynie z Gdańska zadebiutował zakontraktowany kilka dni temu Australijczyk Josh Pickering, który pokazał się z bardzo dobrej strony i z 13 punktami był najlepszym żużlowcem w ekipie z Gdańska."

WP SportoweFakty: Abramczyk Polonia wykonała plan. Tylko jeden jasny punkt w Enerdze Wybrzeżu.

"Abramczyk Polonia szybko zbudowała przewagę w meczu z Energą Wybrzeżem. Faworyci wygrali 60:30, a że nie chcieli śrubować wyniku z osłabionym rywalem, to więcej szans do jazdy otrzymali juniorzy. W ekipie znad morza był tylko jeden jasny punkt."

Przegląd Sportowy: Świetny debiut Pickeringa to za mało. Wybrzeże rozbite w Bydgoszczy!

"Nie było niespodzianki w Bydgoszczy. W meczu 11. kolejki Metalkas 2.Ekstraligi lokalna Abramczyk Polonia wygrała z Energą Wybrzeżem Gdańsk aż 60:30 i powróciła na drugie miejsce w ligowej tabeli. W zespole gości na wyróżnienie zasłużył Josh Pickering, który w swoim debiucie zapisał "dwucyfrówkę", kończąc zmagania z dorobkiem 13 punktów.

Po-Bandzie.com.pl: Polonia znów leje przy Sportowej! Gdańszczanie bez gwiazd i szans w Bydgoszczy.

"W niedzielnym spotkaniu pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Energą Wybrzeże Gdańsk, gospodarze okazali się niegościnni i fenomenalnie szybcy, rozgramiając osłabionych gdańszczan 60:30. Doskonałe zawody pojechali Kai Huckenbeck i Andreas Lyager, obaj dowieźli płatne komplety. Honoru gości ratował ich nowy nabytek, Josh Pickering, który zdobył 13 punktów w sześciu startach."

Speedwaynews.pl: W Bydgoszczy zgodnie z planem. Ból głowy księgowej.

"Abramczyk Polonia Bydgoszcz pewnie pokonała na własnym torze jadące w okrojonym składzie Energę Wybrzeże. Gdańszczanie są więc coraz bliżej spadku z Metalkas 2.Ekstraligi."

Trojmiasto.pl: Energa Wybrzeże Gdańsk buduje zespół na KLŻ.

"Energa Wybrzeże Gdańsk nie sprawiło niespodzianki i wysoko przegrało na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 30:60, ale czy są żużlowcy, którzy po tym meczu przybliżyli się do kontraktów na nowy sezon? Taki jest cel do końca rozgrywek Josha Pickeringa, któremu w udanym debiucie z pewnością pomogły silniki, które pożyczył mu Tai Woffinden."

fot. Tomasz Rosochacki / zdjęcie do wykorzystania jedynie za zgodą autora

Sponsorem Tytularnym Drużyny Energi Wybrzeża  Gdańsk jest Energa z Grupy ORLEN. Energa z Grupy ORLEN to jedna z wiodących grup energetycznych w Polsce i dostawca energii dla 3,3 mln odbiorców na terenie odpowiadającym jednej czwartej powierzchni kraju. Wg aktualnych danych Energa ponad połowę energii elektrycznej produkuje z OZE.

Autor: Tomasz Galinski

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus