Promocje biletowe na mecz z ROW Rybnik. Taniej także z Gdańską Kartą Mieszkańca

17.05.2022, 13:50

Mecz 6. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik (niedziela, 22 maja, godz. 14) promujemy pod hasłem "Mecz o przyszłość". Dlaczego? Ponieważ jego rezultat może okazać się kluczowy dla dalszych losów drużyny, a także najbliższej przyszłości klubu. Przeciwko "Rekinom" wyjątkowo potrzebujemy Waszego wsparcia. Nie przed ekranami, w internecie, a na trybunach! Aby ułatwić Wam decyzję, przygotowaliśmy na niedzielne spotkanie szereg promocji biletowych. Dołączyliśmy również do partnerów Gdańskiej Karty Mieszkańca.


Dlaczego "Mecz o przyszłość"?

Po pięciu kolejkach eWinner 1. Ligi Żużlowej nasz zespół pozostaje bez punktów. Dzięki mobilizacji sponsorów, wzmocniliśNmy drużynę Timo Lahtim. Z Finem w składzie nieznacznie przegraliśmy w Zielonej Górze i Landshut. Wierzymy, że w niedzielę na własnym torze nareszcie sięgniemy po zwycięstwo. Wynik spotkania z ROW Rybnik może być kluczowy dla dalszych losów naszej drużyny w sezonie 2022, a także najbliższej przyszłości klubu.

Wygrać możemy tylko z Waszym wsparciem na trybunach, ale gra toczy się nie tylko o wynik sportowy. Dajmy wyraz temu, że Gdańsk kocha żużel na dobre i na złe. Pokażmy argumenty, że warto wspierać "czarny sport" nad morzem i że w Gdańsku jest dla kogo modernizować stadion. 

Możecie zostać w domu i narzekać na wyniki poniżej oczekiwań, ale w ten sposób nam nie pomożecie. Tylko Wasza liczna obecność może dać impuls, który skieruje nas na odpowiednie tory. Liczymy na Was!

Promocje biletowe na mecz z ROW Rybnik

Aby pomóc Wam podjąć decyzje, ściągnąć przyjaciół, rodzinę i znajomych na niedzielny mecz, przygotowaliśmy promocję "Przyjdź całą paczką, zapłać mniej", która obowiązuje w sprzedaży online i uprawnia do zakupu 4 biletów w cenie 3. 

Dla grup zorganizowanych  w wieku do lat 10 przewidujemy "Sektor Młodego Kibica" i bezpłatne wejście. Zwracamy się także ku kibicom spoza Gdańska. W ramach akcji "Zapraszamy do Gdańska na żużel", planujemy rozdać szkołom, placówkom i urzędom z innych miejscowości, 1000 voucherów umożliwiających zakup 2 biletów na mecz w cenie 1.

Nie zapominamy także o kibicach, którzy wybrali się za nami w daleką podróż do Niemiec. W ramach "Podziękowania za Landshut" Przygotowaliśmy dla Was darmowe wejściówki, z których możecie skorzystać lub jeśli posiadacie karnety, przekazać je znajomym.

Mamy przyjemność poinformować, że od meczu z ROW Rybnik dołączamy do parteró Gdańskiej Karty Mieszkańca. Już od najbliższego spotkania, każdy jej posiadacz będzie mógł w dniu zawodów zakupić - w specjalnie oznaczonej kasie - bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Ze zniżki można skorzystać dwukrotnie w sezonie.

Ceny biletów na mecz z ROW Rybnik

Ceny wejściówek na mecz z ROW Rybnik (22 maja, godz. 14) w sprzedaży internetowej:
Bilet normalny - 35 zł  (sektor zielony i niebieski) i 45 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)

Ceny wejściówek w sprzedaży stacjonarnej:
Bilet normalny - 40 zł  (sektor zielony i niebieski) i 50 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)

UWAGA! Od meczu z ROW Rybnik posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca dwa razy w sezonie będą mogli kupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Zniżka obowiązuje w kasach, w dniu zawodów.


Ulga przysługuje: kobietom, osobom powyżej 65. roku życia, a także młodzieży do ukończenia 18. roku życia włącznie.
Posiadaczom karnetów przysługuje bezpłatny program zawodów w formie cyfrowej oraz bezpłatny parking.
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze bezpłatnie.
Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wchodzą na mecze na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.
 

TU KUPISZ BILETY  

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus