Plan startów zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk na tydzień 12.08-18.08

12.08.2019, 10:31

W ciągu najbliższych dni, zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk czeka sporo jazdy. Wystąpią w ligach zagranicznych, turniejach młodzieżowych, a w sobotę Jacob Thorssell w nagrodę za Indywidualne Mistrzostwo Szwecji pojedzie w Grand Prix w Malilli. Rezerwowym będzie brązowy medalista, Kim Nilsson.

Poniedziałek, 12.09.2019 r.

Wielka Brytania - Premiership
Wolverhampton Wolves (Jacob Thorssell) - Peterborough Panthers

Wtorek, 13.09.2019 r.

Polska - DMPJ - Grupa B (Półfinał)
IX runda w Rybniku (Karol Żupiński, Denis Zieliński, Oskar Rowecki, Maciej Uszaruk)

Szwecja - Elitserien
Piraterna Motala - Dackarna Malilla (Jacob Thorssell, Kacper Gomólski, Joel Kling)
Vastervik Speedway (Mikkel Bech) - Rospiggarna Hallstavik
Lejonen Gislaved - Kumla Indianerna (Krystian Pieszczek)
Masarna Avesta (Kim Nilsson) - Eskilstuna Smederna

Środa, 14.09.2019 r.

Polska - DMPJ - Grupa B (Półfinał)
X runda w Rybniku (Karol Żupiński, Denis Zieliński, Oskar Rowecki, Maciej Uszaruk)

Szwecja - Allsvenskan
Max500 Speedway - Team Smaland (Joel Kling)

Czwartek, 15.09.2019 r.

Wielka Brytania - Premiership
Ipswich Witches (Krystian Pieszczek) - Swindon Robins
King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves (Jacob Thorssell)

Szwecja
Masarna Avesta (Kim Nilsson) Piraterna Motala

Polska - zawody towarzyskie
Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (Kacper Gomólski)

Piątek, 16.09.2019 r.

Dania - Metal Speedway League
Region Varde Elitesport (Mikkel Bech) - Slangerup Speedway Klub (Jonas Seidert-Salk)

Szwecja - Allsvenskan League
Valsarna Hagfors - Vargarna Norrkoeping (Kim Nilsson)

Sobota, 17.09.2019 r.

Indywidualne Mistrzostwa Świata
Grand Prix Szwecji - Malilla (Jacob Thorssell, Kim Nilsson)

Polska - Miniżużel
10. runda IMP w Wawrowie

Niedziela, 18.09.2019 r.

Polska - Miniżużel
4. runda DMP w Wawrowie

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus