Piotr Pawlicki najlepszy w Guestrow. Kolejna runda SEC w Gdańsku

27.06.2021, 10:13

Piotr Pawlicki zwyciężył w II rundzie cyklu SEC w Guestrow. W wyścigu finałowym startowało w sumie trzech Polaków. Kolejna runda odbędzie się na stadionie w Gdańsku (3 lipca).

W zawodach ostatecznie udziału nie wzięli David Bellego (kontuzja) i Nicki Pedersen, który zrobił sobie krótką przerwę w startach.

Mimo nieobecności Duńczyka zawody obfitowały w walkę. Można było obejrzeć parę ciekawych biegów. I generalnie zawody były bardzo wyrównane. W finale znaleźli się wszyscy trzej reprezentanci Polski. Wygrał Piotr Pawlicki, na trzecim miejscu uplasował się Patryk Dudek, a czwarty do mety przyjechał Bartosz Smektala. Biało-czerwonych przedzielił jedynie Leon Madsen.

6. Daniel Bewley (Wielka Brytania) - 9 (2,3,0,1,3) - 4. w barażu
7. Jacob Thorssell (Szwecja) - 9 (0,2,3,2,2)
8. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 9 (2,1,2,2,2)
9. Vaclav Milik (Czechy) - 8 (0,3,3,1,1)
10. Siergiej Łogaczow (Rosja) - 7 (3,1,2,0,1)
11. Timo Lahti (Finlandia) - 6 (1,0,2,3,t)
12. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 6 (2,0,1,w,3)
13. Robert Lambert (Wielka Brytania) - 5 (3,2,0,0,0)
14. Patrick Hansen (Dania) - 5 (t,1,1,1,2)
15. Ben Ernst (Niemcy) - 3 (1,1,0,1,0)
16. Lukas Baumann (Niemcy) - 1 (0,d,1,0,0)
17. Mario Niedermeier (Niemcy) - 0 (0,0,0)

Bilety na zawody będą dostępne zarówno on-line na stronie bilety.wybrzezegdansk.pl, jak i w sprzedaży stacjonarnej przed zawodami. Ceny biletów kształtują się następująco:

3.Finał Indywidualnych Mistrzostwa Europy na żużlu Sobota, 03.07.2021, godz: 19.

Sektory: S01-S22, S28-S33
Bilety Normalne: 30 złotych Bilety Ulgowe: 25 złotych (ulga emerytów i rencistów powyżej 65 roku życia, studentów w wieku 19-25)
Bilety Szkolne: 15 złotych (ulga dla młodzieży szkolnej w wieku 12-18)
Do 12. roku życia gratis.

Sektory S24, S26-S27
Bilety Normalne: 45 złotych
Bilety Ulgowe: 35 złotych (ulga emerytów i rencistów powyżej 65 roku życia, studentów w wieku 19-25)
Bilety Szkolne: 25 złotych (ulga dla młodzieży szkolnej w wieku 12-18)

Autor: Redakcja