Pierogarnia Mandu pojedzie z nami po raz trzeci!

08.02.2019, 14:51

Zawieranie umów sponsorskich nabiera tempa. Niemalże każdego dnia do GKŻ Wybrzeże dołączają nowi partnerzy. Z równie dużą częstotliwością przebiega przedłużanie dotychczasowych umów. Kolejną firmą, która zdecydowała się na współpracę z nami jest Pierogrania Mandu, dla której będzie to już trzeci rok współpracy.

Niemalże dokładnie rok temu na łamach naszej strony informowaliśmy o przedłużeniu współpracy pomiędzy oboma podmiotami na sezon 2018. Maciej Semeniuk jeden z współwłaścicieli Pierogarni Mandu podkreślał wówczas satysfakcję z faktu, że drużyna ma ambitne cele -Uczestnictwo w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej również ma dla nas olbrzymie znaczenie. Fajnie jest być częścią czegoś ważnego - wspominał w rozmowie, którą można przeczytać tutaj - kliknij, by przeczytać.

Dziś z radością możemy poinformować, że znakomita gdańska pierogarnia zostaje z nami na sezon 2019. Maciej Semeniuk ponownie stawia przed drużyną ambitne cele i wierzy, że trzeci rok współpracy przyniesie obu stronom oczekiwane sukcesy - Bardzo cieszymy się na myśl nadchodzącego, trzeciego już wspólnego sezonu. Mamy wielką nadzieję, że najbliższe rozgrywki dostarczą kibicom żużla i gościom Mandu ogromnych emocji oraz upragnionego awansu, w którym nasz skromny udział w roli sponsora byłby fantastyczną sprawą. Do trzech razy sztuka! Mandu życzy powodzenia! - zakończył współwłaściciel Pierogarnii Mandu.

Dziękujemy za zaufanie! Jednocześnie zapraszamy do Pierogarni Mandu, które znajdziecie w następujących lokalizacjach:

Pierogarnia Mandu Gdańsk Oliwa
ul. Kaprów 19D (wejście od strony ul. Obrońców Westerplatte)
80-316 Gdańsk

Pierogarnia Mandu Gdańsk Główny
ul. Elżbietańska 4/8
80-894 Gdańsk

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus