Pezal Product Line Sp. z o. o. – producent agregatów prądotwórczych, pozostaje z nami!

13.03.2019, 13:15

Pezal Product Line Sp. z o. o. to kolejny podmiot, który zostaje z GKŻ Wybrzeże na sezon 2019. Firma zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie stadionu im. Zbigniewa Podleckiego będzie wspierać nasz klub po raz drugi z rzędu.

Pezal Product Line Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, będącą częścią grupy kapitałowej PEZAL - Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie urządzeń napędzanych silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Od wielu lat rozwijamy własną produkcję agregatów prądotwórczych i urządzeń komplementarnych do zasilania awaryjnego. Poprzez szeroką sieć dealerską dostarczamy na rynek polski i za granicę agregaty prądotwórcze o mocy od 0,7kVA do 1125kVA w różnych wariantach zabudowy - mówią przedstawiciele firmy.

Wspieranie lokalnego biznesu to naturalna część działalności sponsora GKŻ Wybrzeże - Nasza firma w ciągu ostatniej dwudziestoletniej historii była obecna w życiu lokalnych środowisk, aktywnie wspierając inicjatywy w zakresie działalności charytatywnej, rozwoju kultury, edukacji, a przede wszystkim sportu, który jest zgodny z duchem naszej organizacji - podsumowują przedstawiciele firmy Pezal Product Line Sp. z o.o.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do korzystania z usług naszego Partnera!

PEZAL PRODUCT LINE Sp. z o. o. 
ul. Miałki Szlak 52
80-
717 Gdańsk
http://www.agregatypezal.com

Autor: M.

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus