Oskar Fajfer: Ten sezon był jak moje motory

01.10.2018, 20:17

Oskar Fajfer zaprezentował dwie twarze podczas Memoriału Henryka Żyto. Po bardzo dobrym początku zawodów, słabiej spisał się w końcówce. Sam żużlowiec nie wie jeszcze gdzie będzie startował w kolejnym sezonie.

Oskar Fajfer zaczął niedzielne zawody bardzo dobrze. Po trzech "trójkach" w końcówce nie prezentował się jednak już tak dobrze. - Podszedłem do tych zawodów, podobnie jak do turnieju w Gnieźnie "bez spiny", jadąc na motocyklach, na których normalnie nie jeżdżę w lidze. Przyjechałem po to, by pocieszyć swoją jazdą kibiców i to się udało. Fajnie, że mogłem się pokazać w dobrej obsadzie - powiedział zawodnik.

Kibice czekają z pewnością na informacje w sprawie nowego kontraktu Fajfera w Gdańsku. - Cały czas jesteśmy w kontakcie z zarządem. Musimy podsumować stary sezon, dostać "zrąbkę" lub pochwałę za niektóre mecze i będziemy rozmawiać o nowym. Klub na to przystał i czekamy na rozwój wydarzeń - powiedział Fajfer.

Ostatnie rozgrywki nie były wymarzone dla samego zawodnika. - Ten sezon był jak moje motory, w paski - zaśmiał się Fajfer. - Początek sezonu nie był po mojej myśli. Za dużo żonglowałem silnikami. Później postawiłem na motocykl od pana Ryszarda Kowalskiego i był efekt. Szkoda meczu w Krakowie, że zostałem zmuszony do pojechania do domu po pierwszym biegu - podsumował Oskar Fajfer.

Autor: Kinga Sylwestrzak

Następny mecz:

23.03.2019, 14:30 / Piła

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus