Nowe kombinezony gdańskich zawodników na sezon 2020! (foto, wideo)

08.11.2019, 11:11

Wczoraj poznaliśmy skład drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2020, dziś pora przedstawić wygląd kombinezonów na nadchodzące rozgrywki. Do lamusa odchodzi czerń, która stanowiła dominującą barwę w sezonach 2017 oraz 2018. W nowych rozgrywkach dominować będą kolory klubowe.

Kolorystyka kombinezonów żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk wraca do tradycyjnych barw. Po dwóch latach z dominajcją czerni tym razem czas na barwy czerwono-biało-niebieskie. Całość dopełniają złote wstawki. Układ kolorów to nie jedyne nawiązanie do historii klubu. W związku z przypadającym na rok 2020 75-leciem powstania GKS Wybrzeże w centralnym miejscu kombinezonów pojawił się pierwszy, historyczny herb tego właśnie klubu.

Na kombinezonach znalazła się również oficjalna dewiza Miasta Gdańska "Nec Temere, Nec Temide", która oznacza "Ani zuchwale, ani bojaźliwie". Wierzymy, że z takim właśnie nastawianiem nasza drużyna podejdzie do nadchodzącego sezonu - z respektem do rywali, ale i dużą wiarą we własne możliwości.

Finalna wersja kombinezonu zostanie oczywiście dopełniona reklamami sponsorów jednak jesteśmy przekonani, że kevlar zachowa swój historyczny charakter. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji video oraz zdjęć kombienezonu na nadchodzące rozgrywki.

 

Fot. Arkadiusz Buczyński

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
5 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 Orzeł Łódź 0 0 0
7 Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus