Nie będzie zmian w składzie na mecz półfinałowy. Hubert podpisał kontrakt w lidze duńskiej.

18.08.2017, 14:13

W czwartkowe południe w Gdańsku rozpoczęło się dwudniowe zgrupowanie zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed meczami półfinałowymi z Lokomotivem Daugavpils. Podopieczni trenera Mirosława Kowalika skupili się na treningach oraz integracji przed najważniejszymi pojedynkami sezonu.

Do Gdańska przyjechali wczoraj praktycznie wszyscy zawodnicy naszego klubu. Zabrakło jedynie startujących w Grudziądzu młodzieżowców oraz jeżdżącego w Szwecji Oskara Fajfera. Pierwsi zawodnicy stawili się w klubie już przed południem, a park maszyn zapełniał się bardzo szybko. Po krótkim spotkaniu organizacyjnym Kacper Gomólski, Hubert Łęgowik, Dominik Kossakowski oraz Renat Gafurov udali się na wspólny obiad. O godzinie 15ej rozpoczęła się produkcja spotu reklamowego dla sponsora tytularnego, a pół godziny później rozpoczął się trening, na który prosto z meczu z Danii dojechał Troy Batchelor. Cała piątka trenowała przez blisko dwie godziny, po których trener Mirosław Kowalik zdecydował, iż nie będzie dokonywał żadnych zmian w składzie w stosunko do awizowanego zestawienia. Późnym wieczorem do kolegów dołączył Anders Thomsen, który czwartek wykorzystał na wizytę u tunera, natomiast zgrupowanie opuścił Hubert Łęgowik, który ruszył w podróż do Danii. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza podpisał wczoraj kontrakt z klubem z Grindsted i już dziś zadebiutuje w zawodach w Esbjergu.

Piątkowy dzień rozpoczął się od wspólnego biegania i rozmów z Zarządem klubu. Następnie zawodnicy wraz z trenerem udali się na integracyjną wycieczkę po Gdańsku, a po południu spotkają się w klubie, by jeszcze raz przeanalizować swój występ w Daugavpils. Cały zespół jest bardzo mocno zmotywowany i pełen wiary w sukces. - Mecz półfinałowy będzie zupełnie inny niż spotkanie rundy zasadniczej. Mamy cel jakim jest awans do finału i po to jedziemy w tym dwumeczu - podsumował zgrupowanie trener Mirosław Kowalik.

 

 

 

 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 ROW Rybnik 0 0 0
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
6 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
7 Aforti Start Gniezno 0 0 0
8 Trans MF Landshut Devils 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus