Nice Cup: Piotr Gryszpiński bliski ideału w Krośnie

10.06.2021, 19:46

W czwartek w Krośnie odbyła się IV runda Nice Cup. W zawodach udział wzięło dwóch zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk - Piotr Gryszpiński oraz Alan Szczotka. Zdecydowanie lepiej spisał się ten pierwszy, który zakończył zmagania na drugim miejscu.

W środę w Krośnie odbywał się półfinał IMP, w czwartek zaś do rywalizacji przystąpili zawodnicy występujący w Nice Cup. Najlepszy okazał się Marko Lewiszyn, który wygrał każdy ze swoich pięciu wyścigów. Piotr Gryszpiński uplasował się na drugiej lokacie, a drugi z naszych reprezentantów, Alan Szczotka, zajął dziewiątą pozycję.

Dla gdańskich młodzieżowców była to doskonała okazja do zapoznania się z krośnieńską nawierzchnią i sprawdzenie ustawień motocykli przed poniedziałkowym meczem Wybrzeża z Cellfast Wilkami Krosno.

Klasyfikacja:

1. Marko Lewiszyn - 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Gryszpiński - 14 (3,3,3,3,2)
3. Sebastian Szostak - 12 (3,3,2,3,1)
4. Bartosz Curzytek - 10 (3,3,2,2,u)
5. Jakub Poczta - 10 (3,3,2,2)
6. Andriej Rozaliuk - 9 (1,3,3,2)
7. Aleksiej Pilac - 8 (3,1,1,3)
8. Wiktor Rafalski - 8 (2,1,3,2)
9. Alan Szczotka - 8 (1,2,3,2)
10. Nikita Kaulins - 7 (2,2,3,w)
11. Kacper Grzelak - 7 (2,2,w,3)
12. Artiom Juhno - 6 (0,1,2,3)
13. Olivier Buszkiewicz - 6 (2,2,2,w)
14. Kajetan Kupiec - 5 (1,2,1,1)
15. Mateusz Jabłoński - 4 (2,2,ns,ns)
16. Hubert Jabłoński - 4 (2,1,1,0)
17. Seweryn Orgacki - 4 (1,1,2,u)
18. Jakub Sroka - 3 (u,1,1,1)
19. Maksym Borowiak - 2 (0,0,0,2)
20. Antoni Mencel - 2 (w,u,1,1)
21. Bartosz Głogowski - 1 (w,0,u,1)

Biegi z udziałem zawodników Zdunek Wybrzeża:

3. Lewiszyn, Rafalski, Szczotka
4. Gryszpiński, Kaulins, Orgacki, Borowiak
8. Szostak, Szczotka, Juhno
11. Gryszpiński, Grzelak, Pilac
13. Szczotka, Juhno, Mencel, Głogowski (u)
17. Gryszpiński, Buszkiewicz, Sroka, Borowiak
19. Lewiszyn, Szczotka, Kupiec, H.Jabłoński
23. Gryszpiński, Curzytek, Orgacki (u)
25. Lewiszyn, Gryszpiński, Szostak, Curzytek (u)

źródło: WP SportoweFakty

Autor: Redakcja

Następny mecz:

20.06.2021, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 9 16 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 8 13 +88
3 ROW Rybnik 8 13 +65
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 11 +14
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 6 -5
6 Aforti Start Gniezno 7 6 -47
7 KŻ Orzeł Łódź 7 6 -6
8 Unia Tarnów 9 0 -161

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus