Młodzież na testach wytrzymałościowych [VIDEO]

08.01.2022, 14:00

Reprezentanci naszej Młodzieżowej Szkoły Żużla odbyli testy wytrzymałościowe pod okiem trenera przygotowania fizycznego Jarosława Hulko oraz menedżera Eryka Jóźwiaka.

Młodzieżowa Szkoła Żużla - nasza kadra

W hali sportowej klubu wioślarskiego Drakkar stawili się też młodzieżowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk Kamil Marciniec Marcel Krzykowski oraz wchodzący w wiek seniora Piotr Gryszpiński. Gościnnie w testach wziął udział gdański wychowanek Krystian Pieszczek.

- Podczas zajęć wykonaliśmy tzw. beep test oraz RAST test, które mierzą wydolność. Analiza wyników pozwoli nam precyzyjnie określić nad czym każdy z chłopaków musi najwięcej pracować - mówi trener Hulko.

Zgrupowanie w ośrodku Cetniewo od 28 lutego do 4 marca

- W przypadku adeptów i juniorów takie testy wykonujemy trzy razy do roku: na początku przygotowań w listopadzie, w połowie przygotowań w styczniu i na koniec w lutym. W tym momencie możemy dość precyzyjnie zmierzyć, ile pracy przed nami. Seniorzy test przechodzą dwukrotnie. Pierwszy mieli w listopadzie, drugi czeka ich przy okazji zgrupowania, które rozpoczniemy z końcem lutego - dodaje menedżer Eryk Jóźwiak.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

09.04.2022, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 ROW Rybnik 0 0 0
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
6 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
7 Aforti Start Gniezno 0 0 0
8 Trans MF Landshut Devils 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus