Mikkel Michelsen: Na początku wszystko jest trudne, ale chcemy się rozwijać

27.02.2018, 12:25

Mikkel Michelsen, to jeden z nowych zawodników Zdunek Wybrzeża. Przed utalentowanym Duńczykiem niezwykle istotny czas, podczas którego będzie uczył się gdańskiego toru, będącego dla niego nowością.

Mikkela Michelsena czeka pierwszy sezon w czerwono-biało-niebieskich barwach. - Wszystko na początku jest trudne. Trzeba się przyzwyczaić do wielu nowych spraw. Ja sam przecież na meczu w Gdańsku byłem dotąd tylko raz, a spotkanie zostało wówczas odwołane z powodu deszczu. Przede mną dużo treningów i przygotowań. Z pewnością liczę na to, że pogoda szybko się poprawić, by móc wjeździć się w gdański tor - powiedział Duńczyk.
 
Trzej nasi obcokrajowcy - Mikkel Michelsen, Mikkel Bech i Anders Thomsen są obecnie w takim wieku, w którym każdy kolejny sezon może mieć wielki wpływ na to, czy będą gwiazdami światowego żużla, czy typowymi ligowcami. - Można tak na to patrzeć. Wszyscy jesteśmy młodzi i stać nas na naprawdę wiele. Potrzebujemy trochę szczęścia, przecież wszyscy chcemy się rozwijać. Ja sam dobrze wspominam ubiegły sezon, w tym liczę na postęp. Zawsze coś można zrobić lepiej. Ja chcę być w jak najlepszej formie, mieć świetny team i motocykle. Czeka nas sporo zabawy i jazdy - ocenił Mikkel Michelsen.
 
Wiadomo, że jeden z czterech Duńczyków będzie musiał pauzować w każdym spotkaniu. Czeka nas więc walka o skład czterech Rodaków. - Nie jest dla mnie ważne czy jest czterech Duńczyków, Polaków, czy Szwedów, którzy walczą o miejsce w składzie. Na koniec zawsze okazuje się, że są to ludzie, którzy chcą jeździć regularnie - przyznał Michelsen.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus