Mikkel Bech przykłada się do zimowych przygotowań. Ciężko trenuje i nie robi sobie żadnych przerw

04.01.2020, 18:14

Zimowe przygotowania do sezonu są bardzo ważne dla każdego żużlowca. Mikkel Bech nie jest w tym temacie żadnym wyjątkiem. Kapitan Zdunek Wybrzeża Gdańsk ciężko trenuje i nie robi sobie żadnych przerw. - Trzeba trenować i utrzymywać formę przez cały rok! - powiedział Duńczyk.

Za nami święta Bożego Narodzenia, czyli czas poświęcony na odpoczynek i regenerację sił. To jednak nie dotyczy żużlowców. Kilku zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk zapowiadało, że będą trenować na pełnych obrotach. Dokładnie tak samo ostatnie dni 2019 roku spędził Mikkel Bech. - Oczywiście, że nie odpoczywałem. Trenuję cały czas na wysokim poziomie, nic tego nie zmieniło. Regularne treningi są dla mnie bardzo ważne - przyznał nasz kapitan.

Duński żużlowiec cieszy się, że spędził ten czas z najbliższymi, choć nie jest człowiekiem, który kładzie wielki nacisk na przygotowania do świąt. - Wiligię spędziłem razem z mamą, tatą, bratem, a także z rodziną ze strony mojego taty - dodał. - Szczerze mówiąc, to nie jestem za bardzo "świąteczną osobą". Lubię siedzieć z rodziną, ale te wszystkie dekoracje nie są w moim zwyczaju - stwierdził 25-latek.

Jak wyglądają uroczystości świąteczne w kraju Hamleta? Rasmus Jensen opowiedział nam już trochę na ten temat. Bardzo podobnie wypowiedział się również drugi z Duńczyków. - Zawsze jemy wieprzowinę i kaczkę. Tańczymy przy choince i śpiewamy świąteczne piosenki - podsumował kapitan czerwono-biało-niebieskich.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

18.07.2020, 14:30 / Daugavpils

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 KŻ Orzeł Łódź 1 2 +24
2 eWinner Apator Toruń 1 2 +20
3 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 2 +16
4 Unia Tarnów 1 2 +2
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 0 -2
6 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 0 -16
7 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 1 0 -20
8 SK Lokomotiv Daugavpils 1 0 -24

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus