Mikkel Bech: Dajcie mi tylko motor, udostępnijcie tor i jestem gotowy do walki!

13.09.2017, 09:18

Dla Mikkela Becha kolejny mecz w barwach naszego zespołu był równie udany, jak debiut. Sam zawodnik cieszy się z tego, że udowodnił na co go stać. Jest też gotowy do walki o jak najlepszy wynik w Tarnowie, skąd ma dobre wspomnienia.

Mikkel Bech ponownie zaimponował walecznością i skutecznością. - Już przed tygodniem było dobrze, ale teraz udowodniłem, że nie był to tylko jednorazowy strzał. Moja forma jest na ten moment bardzo wysoka i fajnie było zdobyć tyle punktów. Z każdym wyścigiem czułem się szybszy, niestety zatrzymał nas deszcz - powiedział Duńczyk.
 
Ośmiopunktowe zwycięstwo było dla nas słodko-gorzkie. W Tarnowie musimy wspiąć się na wyżyny, by obronić tę przewagę, a była okazja wygrać wyżej. - Szkoda, że tak szybko straciliśmy Oskara, bo to bardzo szybki zawodnik, szczególnie na gdańskim torze. I bez niego wykonaliśmy świetną robotę i jesteśmy gotowi na finał - zauważył.
 
Mecz w Gdańsku został przerwany po 12. biegu. - Nie mnie komentować decyzję sędziowską. To jego robota. Czy byłem gotowy do jazdy? Dajcie mi tylko motor, udostępnijcie tor i jestem gotowy do walki. Ta nawierzchnia nie była jednak przygotowana na to, by bezpiecznie ścigali się po niej juniorzy. Gdybyśmy jechali do końca, nasza przewaga mogłaby być wyższa, ale jest ok, bierzemy to co mamy - podkreślił Bech.
 
Co ważne, Bech ma dobre wspomnienia z Tarnowa. - Znam ten tor. Ostatnio jechałem tam w Ekstralidze w barwach Falubazu w 2014 roku, gdzie w 4 pierwszych biegach zdobyłem 7 punktów i 2 bonusy, a następnie zostałem wykluczony. Wiem jak tam jechać - zapowiedział. 
 
Utrzymanie przewagi jest najważniejszym celem naszego klubu w całym sezonie. - Z jednej strony bardzo fajnie jest wygrać ostatni mecz w sezonie przed własną publicznością, ale bronienie przewagi też jest ok. Jestem przekonany, że możemy pojechać do Tarnowa po skuteczny wynik. Wiemy ile musimy zdobyć punktów, żeby awansować - stwierdził Mikkel Bech.
 
Z pewnością zawodnik, który dołączył do nas 1 września będzie miał wiele ofert po sezonie. - Skupiam się na jeździe w ostatnim meczu, by dać z siebie wszystko. Chcę walczyć o zwycięstwo i jestem na tym skupiony. Od samego początku nie mam w Gdańsku problemów z komunikacją, jesteśmy z Troyem, Andersem, Oskarem i Kacprem dobrymi kolegami i nie było dla mnie problemem stanie się częścią tej drużyny. Atmosfera przekłada się na to, co widzimy na torze - podsumował.
 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 24 +63
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 10 -40
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus