Mikkel Bech odpowiedział na wasze pytania

18.03.2020, 19:09

Mikkel Bech odpowiedział na wasze pytania w ramach "Sam na sam z...". Całość jest dostępna na naszym profilu na Facebooku.

- Z uwagi na koronawirusa wszystkie treningi i mecze w całej Europie zostały odwołane. Co za tym idzie nie miałem jeszcze okazji potrenować na torze, w przeciwieństwie do paru moich kolegów z drużyny. Co prawda w tym roku planowałem rozpocząć przygotowania do sezonu nieco później niż miało to miejsce wcześniej, ale w obecnej sytuacji wszystko się jeszcze bardziej wydłuża. - powiedział Mikkel Bech. - Aktualnie przebywam u siebie w domu w Danii. Nie wychodzę na zewnątrz, podobnie jak w wielu innych krajach wszelkie aktywności, w tym sportowe, zostały odwołane - dodał.

Mikkel dostał pytanie z czatu jak zapatruje się na nadchodzący sezon oraz czy określił sobie pułap punktów na mecz, jakie chciałby zdobywać. - Wiem, że co roku mówimy o chęci awansu do play-off, ale myślę, że tym razem ten cel jest realny. Myślę, że mamy do tego wystarczająco mocny zespół. Najpierw awans do czwórki, a potem zobaczymy - powiedział Bech. - Nie chciałbym mówić o punktach na mecz. Bardziej skupiłbym się na średniej biegowej. Myślę, że 2,3 punktu na bieg byłoby w porządku. Ciężko jednak cokolwiek mówić na ten temat skoro w tym roku nie miałem jeszcze ani jednego treningu na torze - podkreślił Duńczyk.

Całość (nieco ponad 30 minut) możecie obejrzeć na naszym Facebooku.

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
5 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 Orzeł Łódź 0 0 0
7 Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus