Mikkel Bech: Każdy z nas przyszedł tu z jasnym celem i wszyscy chcemy go zrealizować

10.06.2019, 15:46

Nie takiego wyniku w starciu z PGG ROW-em Rybnik spodziewali się zarówno kibice jak i zawodnicy. Mimo osłabienia brakiem kontuzjowanego na początku zawodów Sergieja Logacheva goście wygrali 50:40. Szanse Zdunek Wybrzeża na play-off wciąż maleją, jednak nasz kapitan wciąż wierzy w awans do finałowej czwórki.

Na tle niedzielnego rywala Wybrzeże wypadło niezwykle blado, goście lepiej wychodzili spod taśmy i byli szybsi na trasie. Nasi zawodnicy mimo chęci nie potrafili dotrzymać tępa rozpędzonym rybniczanom - Brakowało nam dziś prędości, nie mogliśmy jej odszukać w naszych motocyklach. Trzeba popracować nad sprzętem bo tak być po prostu nie może - powiedział zdenerwowany Duńczyk

Wielu ekspertów zastanawiało się nad przyczyną tak słabej postawy gdańszczan, jedni za przyczynę uważali tor, drudzy pogodę, jednak nasz kapitan ma zupełnie inne zdanie na ten temat - Problem leży w nas, póki co nie potrafię powiedzieć co się stało. Musimy z chłopakami o tym porozmawiać i może wspólnie dojdziemy do tego co było przyczyną naszej słabej postawy w tym meczu - dodał 

Wybrzeże przegrało a szanse na play-off zmalały właściwie do zera. Teraz aby znaleść się w czołowej czwórce gdańszczanie muszą wygrać wszystkie swoje mecze i liczyć na potknięcia rywali- Oczywiście, że dalej wierzę w nasze szanse, jest to moja praca i zawsze chcę wygrywać, więc mimo wszystko liczę, że uda nam się awansować. Każdy z nas przyszedł tu z jasnym celem i wszyscy chcemy go zrealizować, na pewno się nie poddamy - uważa nasz kapitan.

Mimo porażki Duńczyk miał co świętować. Niedzielnym występem pokonał barierę 226 punktów w barwach Wybrzeża przez co przesunął się przed Johna Daviesa w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników. Jak mówi sam zainteresowany, to dopiero początek - Kocham Gdańsk, rozmawiałem z prezesem na temat mojego pobytu w Wybrzeżu. Mówiłem mu, że chciałbym jeździć tutaj jeszcze przez wiele lat. Moim celem jest zostanie najlepiej punktującym zawodnikiem w historii klubu, o ile wcześniej nie odstawie motocykli do warsztatu - podsumował.

 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus