Michelsen na podium w Grudziądzu

29.09.2018, 18:08

Po nieudanym występie w Gnieźnie Mikkel Michelsen bardzo dobrze zaprezentował się w turnieju o Puchar Prezydenta Grudziądza. Duńczyk zajął trzecie miejsce uznając wyższość dwójki miejscowych liderów Przemysława Pawlickiego i Artioma Łaguty.

W swoich pięciu startach Michelsen wywalczył 12 punktów. Wszystkie „oczka” stracił w rywalizacji z miejscowymi zawodnikami. Identyczne dorobki po rozegraniu 20 biegów mieli Krzysztof Buczkowski i Antonio Lindbaeck. Zatem do wyłonienia zawodnika, który stanie na najniższym stopniu podium niezbędny był bieg dodatkowy. W nim Michelsen zrewanżował się Krzysztofowi Buczkowskiemu za porażkę w 10 odsłonie i zajął ostatecznie trzecią lokatę w turnieju.

1. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 14 (3,3,3,3,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
2. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 14 (3,2,3,3,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
3. Mikkel Michelsen (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 12 (2,3,1,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (2,3,2,2,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (3,3,0,3,3) + nie startował w biegu dodatkowym
6. Marcin Nowak (Car Gwarant Start Gniezno) - 9 (3,1,1,2,2)
7. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) - 9 (2,1,2,2,2)