Kto, gdzie, kiedy? Harmonogram startów na 16-22 maja

16.05.2022, 12:59

Przedstawiamy harmonogram startów żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk na najbliższy tydzień.

Poniedziałek
Belle Vue Aces – King’s Lynn Stars, Anglia, Premiership,  godz. 20:30 – Thomas Joergensen (King’s Lynn)

Wtorek
Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik, Szwecja, Bauhaus Ligan, godz. 19 – Jakub Jamróg (Piraterna), Timo Lahti (Rospiggarna)
Masarna Avesta – Dackarna Malilla, Szwecja, Bauhaus Ligan, godz. 19 – Adrian Gała (Masarna), Rasmus Jensen, Viktor Trofimov (Dackarna)

Środa
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Runda 7, Gdańsk, godz. 16:30 – Marcel Krzykowski, Kamil Marciniec, Miłosz Wysocki, Jakub Kowalski
Slangerup – Holstet Tigers, Dania, Speedway Ligaen, godz. 18:30 – Rasmus Jensen (Holsted)
Region Varde Elitesport – Team Fjelsted, Dania, Speedway Ligaen, godz.  19 –   Timo Lahti (Region Varde)
Sonderjylland – Nordjysk, Dania, Speedway Ligaen, godz.  19 – Thomas Joergensen (Nordjysk)
Poole Pirates – Berwick Bandits, Anglia, Championship, godz. 20:30 – Drew Kemp (Poole)


Czwartek
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Runda 8, Gdańsk, godz. 16:30 – Marcel Krzykowski, Kamil Marciniec, Miłosz Wysocki, Jakub Kowalski
Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved, Szwecja, Bauhaus Ligan, godz. 19 – Rasmus Jensen, Viktor Trofimov (Dackarna)
King’s Lynn Stars – Belle Vue Aces, Anglia, Premiership,  godz. 20:30 – Thomas Joergensen (King’s Lynn)


Piątek
Glasgow Tigers – Poole Pirates, Anglia, Championship, godz. 20:30 – Drew Kemp (Poole)


Niedziela
Zdunek Wybrzeże – ROW Rybnik, godz. 14

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus