Krystian Pieszczek: Brakuje nam szczęścia

14.04.2019, 20:17

Krystian Pieszczek zdobył 12 punktów podczas meczu w Daugavpils. Żużlowiec naszej drużyny żałował tego, że kolejny raz zdefektował jego najlepszy silnik. Stwierdził że gdyby nie to, wynik na Łotwie mógłby być całkiem inny.

Zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk po tym jak bardzo dobrze spisali się w drugiej serii, przegrywali w Daugavpils już tylko 20:22. W drugiej części spotkania było już dużo gorzej. - Według mnie po prostu brakuje szczęścia. Gdzieś się pogubiliśmy i myślę, że gdyby nie zepsucie mojego silnika, moglibyśmy wygrać to spotkanie - powiedział Krystian Pieszczek, który był liderem naszej drużyny i zdobył 12 punktów.

To po defekcie Pieszczka na starcie w 8. wyścigu wszystko zaczęło iść w nie tę stronę co byśmy sobie wszyscy życzyli. - Nie wiem czy uda się go jeszcze uratować. Liczę na to, że znowu będzie szybki, jednak niestety są to kolejne spore koszta. Mam nadzieję, że uda się go naprawić, a nie kupować nową jednostkę - ocenił Pieszczek.

W parze Krystian Pieszczek jeździł z Bradleyem Wilsonem-Deanem, który debiutował w polskiej lidze. - Staramy się sobie wszyscy pomóc nawzajem. Każdy walczy za siebie i oddaje ostatnie poty. Wszystko zależy od trenera, jak dalej będzie wyglądał skład na kolejne spotkania - zauważył.

Przed naszym zespołem pauza, po której będziemy startować z obecnym liderem z Ostrowa Wielkopolskiego. - Ja wolałbym jeździć co tydzień - ocenił Pieszczek. - Jest spora przerwa w okresie wakacyjnym i to powinno wystarczyć. Brakuje tego jednego zespołu w Nice 1.LŻ - przyznał wychowanek Wybrzeża.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

27.07.2019, 20:15 / Tarnów

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 11 19 +104
2 Car Gwarant Start Gniezno 10 16 +12
3 Unia Tarnów 10 14 +14
4 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 10 13 -20
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -30
6 Lokomotiv Daugavpils 11 8 -49
7 Orzeł Łódź 10 7 -31

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus