Komunikat Gdańskiego Klubu Żużlowego po meczu z Aforti Startem Gniezno

26.04.2022, 10:45

Przedstawiamy Komunikat Gdańskiego Klubu Żużlowego po meczu z Aforti Startem Gniezno oraz spotkaniu Zarządu Klubu z Zespołem i Menedżerem Drużyny.

 

Komunikat Gdańskiego Klubu Żużlowego po meczu z Aforti Startem Gniezno

Niedzielna porażka Zdunek Wybrzeża Gdańsk na własnym torze jest dla nas ogromnym rozczarowaniem. Trzy przegrane w trzech meczach eWinner 1. Ligi Żużlowej to wynik znacznie poniżej naszych oczekiwań.

Po spotkaniu z menedżerem zespołu Erykiem Jóźwiakiem oraz Drużyną, Zarząd Klubu podjął decyzję o niewyciąganiu w tym momencie konsekwencji personalnych. Niedzielny rezultat jest kompromitujący w całej rozciągłości. Wskazywanie jednostki za niego odpowiedzialnej, oznaczałoby jednocześnie zwolnienie z odpowiedzialności pozostałych uczestników tego wstydliwego widowiska.

Omawiając dotychczasowe występy, Zarząd Klubu zgłosił zastrzeżenia zarówno do decyzji sztabu szkoleniowego, jak i postawy zawodników oraz wysłuchał obu stron. Podczas spotkania  poruszone zostały kwestie dotyczące ewentualnych roszad w składzie, przygotowania toru i częstotliwości treningów. Zmiany w zakresie dotyczącym treningów zostaną wdrożone począwszy od piątkowego treningu przed niedzielnym meczem wyjazdowym z Falubazem Zielona Góra. 

W tym trudnym momencie apelujemy o jedność i wsparcie dla Drużyny. Wbrew oczekiwaniom części z Państwa, uważamy, że podejmowane na gorąco, nerwowe decyzje, nie są w tym momencie naszym sprzymierzeńcem. Rozumiemy Państwa zdenerwowanie i oczekiwanie na szybkie rozwiązania. Zapewniamy jednak, że wszystkie wysiłki kierujemy na to, by niedawno rozpoczęty sezon przyniósł nam jeszcze wiele radości. 

Zarząd Gdańskiego Klubu Żużlowego Wybrzeże

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus