Kolejne spotkanie sponsorów za nami

23.02.2018, 10:08

Spotkania sponsorów oraz partnerów GKŻ Wybrzeże z zawodnikami i przedstawicielami klubu są w Gdańsku na porządku dziennym. Przyjazd zawodników na prezentację był więc doskonałą okazją do kolejnej integracji gdańskiego środowiska żużlowego. Tradycyjnie spotkaliśmy się w gościnnych progach Hotelu Amber.

Ponad 80 osób wzięło udział w spotkaniu Klubu 200, które odbyło się wczoraj popołudniu. Gośćmi specjalnymi spotkania byli zawodnicy Zdunek Wybrzeże Gdańsk, a tematem przewodnim korzyści ze współpracy w ramach żużlowego klubu biznesu - Klub 200. Ponadto zgromadzonym swoją ofertę zaprezentowali Jakub Krawczyk i Przemysław Jaworski reprezentujący Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Skarbiec S.A, które jednorazowo dołączyło do partnerów GKŻ Wybrzeże.

Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy o ewentualnej współpracy biznesowej, dotychczasowej kooperacji oraz o nadchodzącym sezonie. Trener Lech Kędziora zapewnił zgromadzonych gości, że zespół będzie gotowy do sezonu, a dobry humor gdańskich duńczyków udzielił się wszystkim obecnym. Znakomitym nastrojem zarażał przede wszystkim Mikkel Bech, z którego twarzy nie schodził uśmiech.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prezentacji - kliknij, by przejść do galerii.

Spotkanie zakończyło się po niespełna czterech godzinach. Zawodnicy udali się hoteli odpocząć po podróży i przygotować się na kolejny dzień podczas którego czeka ich wiele pracy i atrakcji. Już rano Patrick Hougaard wziął udział w realizacji nagrania video o busach żużlowców dla portalu www.trojmiasto.pl. Natomiast o godzinie 13.00 wszyscy żużlowcy wezmą udział w sesji zdjęciowej ubrań z kolekcji #NaprzódWybrzeże, która będzie dostępna w sprzedaży już dziś. O godzinie 18.30 rozpocznie się prezentacja w gdańskim klubie muzycznym Parlament przy ulicy Św. Ducha 2. Więcej szczegółów odnośnie prezentacji podawaliśmy wczoraj - kliknij, by przeczytać.

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus