Kiepski wieczór w Anglii dla Klindta i Rew

22.05.2023, 23:00

To nie był udany wieczór w Anglii dla naszych zawodników. Nicolai Klindt zdobył 1 (d,1,-,0) dla King's Lynn Stars w przegranym 37:53 meczu wyjazdowym z Peterborough Panthers, a Keynan Rew 3+2 (1*,1*,0,1) dla Ipswich Witches podczas wyjazdowej porażki 41:49 z Wolverhampton Wolves

 

Peterborough Panthers - 53 pkt.

1. Daniel Bewley (gość) - 12+1 (3,2,1*,3,3)

2. Hans Andersen - 4+1 (1,1*,0,-,2)

3. Benjamin Basso - 8+2 (2,2*,0,1*,3)

4. Richie Worrall - Z/Z

5. Niels Kristian Iversen - 7+1 (2,3,1*,1)

6. Ben Cook - 16+2 (3,3,2*,3,2,-,2*,1)

7. Jordan Jenkins - 6+1 (0,1*,1,2,2)

 

Kings Lynn Stars - 37 pkt.

1. Nicolai Klindt - 1 (d,1,-,0)

2. Thomas Joergensen - 4 (2,0,2,0)

3. Frederik Jakobsen - 7 (3,1,0,3,0)

4. Krzysztof Kasprzak - 4 (0,0,3,1)

5. Michael Palm Toft - 13 (0,3,3,3,2,2)

6. Tom Brennan - 3+1 (1*,1,1,0)

7. Jason Edwards - 5 (2,3,0,0)

 

Wyścigi z udziałem Klindta:

1. Bewley, Joergensen, Andersen, Klindt (d) - 4:2 - (4:2)

5. Cook, Basso, Klindt, Joergensen - 5:1 - (18:12)

13. Bewley, Palm Toft, Iversen, Klindt - 4:2 - (44:34)

 

Wolverhampton Wolves - 49 pkt.

1. Sam Masters - 12 (3,2,3,3,1)

2. Steve Worrall - 7+2 (1,1*,3,2*)

3. Craig Cook - 4 (d,2,0,2)

4. Ryan Douglas - 7 (3,0,1,3)

5. Rory Schlein - 10+1 (3,3,2,2*,0)

6. Zach Cook - 5+1 (3,0,0,2*)

7. Leon Flint - 4+2 (2*,0,1,1*)

 

Ipswich Witches - 41 pkt.

1. Jason Doyle - 14+1 (2,3,2*,3,1,3)

2. Ben Barker - 4 (0,1,2,1)

3. Daniel King - 8 (2,2,1,3)

4. Keynan Rew - 3+2 (1*,1*,0,1)

5. Emil Sajfutdinow - 9+2 (1*,3,3,0,2*)

6. Danyon Hume - 3 (1,2,0,-,u)

7. Joe Thompson - 0 (d,-,0,0)

 

Wyścigi z udziałem Rew:

3. Douglas, King, Rew, C. Cook (d) - 3:3 - (12:6)

7. Schlein, King, Rew, Z. Cook - 3:3 - (23:19)

10. Masters, Worrall, King, Rew - 5:1 - (33:27)

14. Douglas, Z. Cook, Rew, Thompson - 5:1 - (48:36)

 

Wyniki za SportoweFakty.WP.pl

Autor: Redakcja

Następny mecz:

14.04.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Innpro ROW Rybnik 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
7 Texom Stal Rzeszów 0 0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus