Kapitan zostaje w Zdunek Wybrzeżu

30.09.2018, 14:26

Podczas prezentacji przed Memoriałem Henryka Żyto kapitan naszego zespołu, Mikkel Bech ogłosił, że zostaje w Gdańsku na kolejny sezon! To będzie już trzeci rok tego żużlowca w Zdunek Wybrzeżu.

Cieszymy się, że Mikkel Bech jako pierwszy związał się z zespołem. - Mikkel Bech utożsamia się z drużyną i dał przykład. Myślę, że inni zawodnicy też pójdą jego śladem i drużyna będzie silniejsza niż w tym roku. Chcemy zbudować gdańską drużynę. Ciężko jest opierać ją o samych wychowanków, ale przykładowo Magnus Zetterstroem czuł się u nas jak swój. Podobnie wygląda kwestia Becha - powiedział Tadeusz Zdunek, prezes Zdunek Wybrzeża.

- Mogę powiedzieć, że czuję się w Gdańsku bardzo dobrze. To mój polski dom i w końcu znalazłem klub, który jest moim miejscem. Chcę tu zostać na dłużej i jeździć w każdym spotkaniu gdakiego klubu. Bardzo łatwo było mi podjąć tę decyzję również dlatego, bo wszystkie należności za 2018 rok zostały już wypłacone - dodał Bech.

Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych tygodni będziemy mogli przekazać kolejne bardzo dobre informacje dotyczące składu Zdunek Wybrzeża Gdańsk. 

Autor: M.

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus