Kacper Gomólski przed meczem z Grupą Azoty Unią Tarnów

06.07.2017, 00:03

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w niedzielę zmierzy się z Grupą Azoty Unią Tarnów. Kacper Gomólski wierzy w kolejne zwycięstwo, gdyż na naszym torze wszyscy nasi zawodnicy czują się bardzo dobrze. Z jednym z kontrkandydatów do awansu niezwykle ważne będzie wsparcie publiczności.

W przeszłości Kacper Gomólski jeździł w tarnowskim zespole. Czy z tego względu ma podwójną motywację przed hitem ligi? - Nie, trzeba się skupić na tym, by dobrze pojechać. Nie będą to łatwe zawody tak, jak miało to miejsce przed tygodniem, ale stać nas na wygraną - powiedział senior Zdunek Wybrzeża.

Oba zespoły są kompletne. - I u nas i w Unii jadą wszyscy. Nasz tor jest jednak specyficzny i przy takim dopasowaniu, jakie mieliśmy podczas meczu ze Stalą, to może nie będzie wynik taki sam, ale możemy wygrać wysoko. Taki mecz jak z Wandą nam się nie powtórzy. Ja muszę jeszcze popracować nad startami - zauważył Gomólski.

Wszyscy seniorzy Zdunek Wybrzeża w ostatnim czasie punktują równo, przez co trudno jest wskoczyć do składu Hubertowi Łęgowikowi. - Dostał szansę ze Stalą i ją wykorzystał, zdobywając 11 punktów. Oby tak dalej, bo to też ważna postać drużyny, która musi dostawać szanse - dodał Kacper Gomólski.

Niedzielne starcie powinno przyciągnąć wielu kibiców na stadion. - Ostatnio pogoda była bardziej plażowa, ale dziękujemy tym, którzy się stawili na stadionie. W niedzielę zawody będą ciekawsze i liczę na to, że przyjdzie wielu kibiców. Do każdego kolejnego meczu podchodzimy tak, że po prostu trzeba zrobić swoje. Nie nastawiamy się tak, jakby miał to być finał - podsumował zawodnik.

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 ROW Rybnik 0 0 0
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
6 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
7 Aforti Start Gniezno 0 0 0
8 Trans MF Landshut Devils 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus