Rasmus Jensen zdobył 7+1 (1,1,3,2*,0) dla Dackarny Malilla w pierwszym meczu półfinałowym Bauhaus Ligan. Jego zespół uległ na wyjeździe Lejonen Gislaved 41:49. W lidze duńskiej Timo Lahti startował w barwach Region Varde Elitesport. W półfinałowym czwórmeczu zdobył 12 pkt 3,3,3,3,0,0), ale jego zespół zajął 3. miejsce i nie zdołał awansować do finału.
Wyniki (za WPSportoweFakty.pl)
Lejonen Gislaved - 49 pkt.
9. Dominik Kubera - 14 (2,3,3,2,1,3)
10. Jarosław Hampel - 9+4 (1*,2,2*,2*,2*)
11. Bartosz Zmarzlik - 13+1 (2,2*,3,3,3)
12. Mathias Thoernblom - 4+1 (0,-,2*,2,0)
13. Oliver Berntzon - 5 (2,3,0,0)
14. Benjamin Basso - 3 (2,0,1)
15. Casper Henriksson - 1+1 (w,1*,0)
Dackarna Malilla - 41 pkt.
1. Maciej Janowski - 8 (3,1,2,0,2)
2. Frederik Jakobsen - 0 (0,0,0,-)
3. Rasmus Jensen - 7+1 (1,1,3,2*,0)
4. Nicolai Klindt - 8+1 (3,3,0,1,1*)
5. Brady Kurtz - 12 (3,1,3,1,3,1)
6. Ludvig Lindgren - 2 (1,0,1)
7. Jacob Thorssell - 4 (3,1,0)
Wyścigi z udziałem Rasmusa Jensena:
3. Klindt, Zmarzlik, Jensen, Thoernblom - 2:4 - (7:11))
7. Kubera, Hampel, Jensen, Klindt - 5:1 - (22:20)
11. Jensen, Thoernblom, Kurtz, Berntzon - 2:4 - (35:31)
13. Kurtz, Jensen, Kubera, Berntzon - 1:5 - (41:37)
15. Kubera, Hampel, Kurtz, Jensen - 5:1 - (49:41)
1. Esbjerg Vikings - 40 pkt.
1. Matias Nielsen - 9 (3,2,2,w,2)
2. Niels Kristian Iversen - 14 (3,3,2,3,3)
3. Jonas Jeppesen - 8 (2,t,1,3,2)
4. Emil Breum - 3 (2,1,w,0)
5. Claus Vissing - 6 (3,1,2)
2. Slangerup Speedway - 34 pkt.
1. Andreas Lyager - 12 (1,3,3,3,2)
2. Michael Jepsen Jensen - 13 (3,2,3,2,3)
3. Jonas Seifert-Salk - 5 (1,1,w,2,1)
4. Kenneth Hansen - 2 (t,0,d,2)
5. William Drejer - 2 (2,0,0)
3. Region Varde Elitesport - 31 pkt.
1. Nick Morris - 7 (1,2,2,1,1)
2. Timo Lahti - 12 (3,3,3,3,0,0)
3. Tim Soerensen - 2 (1,1,0,-)
4. Keynan Rew - 0 (0,w,d,-)
5. Nicolai Heiselberg - 10 (1,3,0,3,3)
4. GSK Liga - 26 pkt.
1. Kenneth Bjerre - 13 (2,3,3,2,2,1)
2. Francis Gusts - 4 (2,2,-,-)
3. Patrick Hansen - 3 (0,1,1,1,0)
4. Kevin Juhl Pedersen - 2 (0,0,1,1)
5. Esben Hjerrild - 4 (0,2,1,1,0)
Wyścigi z udziałem Timo Lahtiego:
1. Lahti, Breum, Lyager, Pedersen - (2:1:0:3)
9. Lahti, Nielsen, Hansen, Hansen - (19:13:10:12)
11. Lahti, Bjerre, Jeppesen, Seifert-Salk (w) - (20:13:15:17)
16. Lahti, Seifert-Salk, Hansen, Breum - (28:23:21:23)
17. Iversen, Jepsen Jensen, Hjerrild, Lahti - (31:25:22:23)
22. Iversen, Lyager, Bjerre, Lahti - (40:34:26:31)
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 0 | 0 | 0 |
2 | Innpro ROW Rybnik | 0 | 0 | 0 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 |
4 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 0 | 0 | 0 |
5 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 0 |
6 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 0 | 0 | 0 |
7 | Texom Stal Rzeszów | 0 | 0 | 0 |
8 | InvestHousePlus PSŻ Poznań | 0 | 0 | 0 |