INSTAL-KLIMA zostaje z nami

14.03.2023, 15:05

INSTAL-KLIMA S.C.. to kolejna firma, która zdecydowała się przedłużyć umowę o współpracy z GKŻ Wybrzeże. Wieloletni partner klubu pozostanie Sponsorem Biznesowym naszej drużyny także w sezonie 2023.

INSTAL-KLIMA S.C. wspiera gdański żużel od czasu finału rozgrywek II ligi w 2015 roku, zakończonego awansem do I ligi.  Logotyp firmy, widoczny od lat na koziołkach reklamowych czy kombinezonach zawodników, na stałe wpisał się w krajobraz stadionu im. Zbigniewa Podleckiego.

- Nasza wieloletnia współpraca z GKŻ Wybrzeże to wynik mojego przywiązania do gdańskiego Wybrzeża i pasji do żużla w ogóle. Sympatykiem gdańskiego speedwaya jestem od kilkudziesięciu lat. W tym roku, mimo że czasy dla Nas wszystkich są bardzo trudne, zdaję sobie sprawę, że dla klubów sportowych sytuacja jest jeszcze trudniejsza  – większość firm chcąc związać koniec z końcem musi ciąć koszty a stosunkowo "najłatwiej" rezygnować ze wspierania sportu. My nie chcieliśmy podążać tą drogą, wiedząc jak ważny jest to temat dla lokalnej społeczności. Cytując pana Tadeusza Zdunka – obowiązkiem  firm działających w danym regionie powinno być wspieranie lokalnego sportu i kultury. Dodatkowo, dzięki współpracy z klubem nasza firma zyskała na rozpoznawalności, a ja jako kibic – cieszę się, że co rok dokładamy cegiełkę do istnienia i rozwoju żużla w Gdańsku. Jestem przekonany, że warto to robić – wyjaśnia współwłaściciel INSTAL-KLIMA S.C. Tomasz Szymkowiak.

O Sponsorze:

INSTAL-KLIMA S.C. prężnie funkcjonuje na rynku od 2006 roku, nasze działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług z branży HVRC. Firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem, pompami ciepła od projektu, poprzez doradztwo, dostawę urządzeń / instalacji ich montaż oraz kompleksową obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Obsługujemy zarówno duże obiekty jak hotele, zakłady przemysłowe jak również mniejsze – domki jednorodzinne czy mieszkania. Wybierając naszą firmę wspierasz pośrednio gdański żużel. Dziękuję za zaufanie obecnym i przyszłym klientom, dzięki którym, możemy wspierać gdański żużel.

Kontakt:

ul. Nowa 5, Rekowo Górne 84-123

E-mail: biuro@instal-klima.pl

Telefon: 58 572-25-20

Fax: 58-572-25-20

Telefon komórkowy: 603-751-070 lub 609-34-54-55

http://www.instal-klima.pl

 

Chcesz dołączyć do grona sponsorów? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.  W naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.

GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK - OFERTA SPONSORSKA DLA FIRM

OFERTA SPONSORSKA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

 Autor: Redakcja

Następny mecz:

08.04.2023, 16:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Trans MF Landshut Devils 0 0 0
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
7 ROW Rybnik 0 0 0
8 PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus