Informator dla kibiców i mediów przed meczem z ROW Rybnik

20.05.2022, 16:00

Prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące niedzielnego meczu z ROW Rybnik (22 maja, godz. 14).

1. CENY I SPRZEDAŻ BILETÓW

Bilet normalny - 35 zł  (sektor zielony i niebieski) i 45 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)

Ceny wejściówek w sprzedaży stacjonarnej, w dniu meczu:

Bilet normalny - 40 zł  (sektor zielony i niebieski) i 50 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)

W sprzedaży online obowiązuje promocja "Przyjdź całą paczką, zapłać mniej".
Do każdych 3 zakupionych biletów - dodatkowa wejściówka gratis!


Zapraszamy grupy zorganizowane do lat 10 do skorzystania z promocji "Sektor Młodego Kibica".

UWAGA! Od meczu z ROW Rybnik posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca dwa razy w sezonie mogą kupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Zniżka obowiązuje w kasach, w dniu zawodów.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROMOCJI BILETOWYCH

Ulga przysługuje: kobietom, osobom powyżej 65. roku życia, a także młodzieży do ukończenia 18. roku życia włącznie.

Posiadaczom karnetów przysługuje bezpłatny program zawodów w formie cyfrowej oraz bezpłatny parking.
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze bezpłatnie.
Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wchodzą na mecze na podstawie programu zawodów w cenie 

KUB BILET PRZEZ INTERNET

Zachęcamy do zakupu biletu przez internet. Nie ma obowiązku wydruku i posiadania wejściówki w formie papierowej. Do wstępu na stadion upoważnia okazanie kodu na telefonie. Karnety na sezon 2022 w cenie obniżonej o pierwsze spotkanie, można kupować wyłącznie w Biurze Klubu.

 

2. FUNKCJONOWANIE KAS W DNIU ZAWODÓW I WEJŚCIE NA STADION


W dniu meczu, od godz. 12:30, czynne będą kasy nr 2, 3 (od Bramy Maratońskiej). Płatność kartą będzie możliwa wyłącznie w kasie nr 3. Przypominamy, że kasy od strony stacji paliwowej LOTOS, które nie znajdowały się na terenie stadionu, zostały zlikwidowane. 

Kibice wejdą na obiekt od godz. 12:30 wejściami od stacji LOTOS, Bramy Maratońskiej i ulicy Zawodników. Otwarte będą: od sektora gości - brama nr 1, na sektor zielony  - brama nr 2, na sektor niebieski - brama nr 8, na sektor czerwony - brama nr 5, na VIP - brama nr 6.

Posiadacze karnetów lub biletów kupionych w przedsprzedaży, którzy zechcą nabyć program zawodów bez stania w kolejce do kasy, będą to mogli zrobić na stoiskach z gadżetami.

3. ZASADY WSTĘPU KIBICÓW GOŚCI


Kibice gości wchodzą na mecz na tych samych zasadach, co kibice gospodarzy. Zalecamy zasiadanie w sektorze gości.

 

4. PARKING


Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 5 zł. 


5. MEDIA


Akredytowanych dziennikarzy prosimy o wejście przy Bramie Maratońskiej (pomiędzy kasami 2 i 3) i udanie się do oznakowanego kontenera po lewej stronie. Tam na podstawie legitymacji dziennikarskich zostaną Państwu wydane akredytacje, niebieskie opaski, a także żółte kamizelki dla fotoreporterów.

Fotoreporterzy z akredytacjami FOTO oraz żółtymi kamizelkami, proszeni są o udanie się do parku maszyn, a następnie niezwłocznie - pasem bezpieczeństwa - pod start od strony trybun. W parku maszyn mogą przebywać wyłącznie fotoreporterzy klubowi (zielone  kamizelki).

W trakcie zawodów na płycie stadionu, za wyjątkiem delegata PZM, będą mogli przebywać wyłącznie fotoreporterzy klubowi  (zielone kamizelki) oraz – rotacyjnie, pomiędzy seriami startów  – o jednym z pozostałych fotoreporterów pomiędzy seriami. Za przydział jednej pomarańczowej kamizelki odpowiada Tomasz Rosochacki, pierwszeństwo mają przedstawiciele partnerów medialnych Klubu. Gorąco prosimy o stosowanie się do poleceń p. Rosochackiego. Odprawa po próbie toru, ok. 15 minut przed prezentacją, pod trybuną prasową.

Dziennikarze z akredytacjami MEDIA i niebieskimi opaskami proszeni są o kierowanie się do wejścia nr 5, bezpośrednio na trybunę prasową. Po zakończeniu spotkania i zwolnieniu motocykli przez sędziego zawodów, dziennikarze mogą udać się pasem bezpieczeństwa do parku maszyn.

Bezpłatny parking dla przedstawicieli mediów oraz VIP znajduje się na lewo od stadionu, od strony ul. Zawodników (pierwszy parking, po lewej stronie - PARKING 1).

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

11.06.2023, 14:00 / Landshut

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Enea Falubaz Zielona Góra 7 15 +102
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 10 +36
3 ROW Rybnik 8 7 -22
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 7 -19
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 8 6 -43
6 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 6 6 -10
7 InvestHousePlus PSŻ Poznań 8 6 - 26
8 Trans MF Landshut Devils 8 6 - 18

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus