Informacje organizacyjne dotyczące prezentacji

21.02.2018, 22:22

Niewiele ponad 30 godzin zostało do prezentacji Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2018. Impreza odbędzie się już jutro, tj. w piątek w gdańskim klubie muzycznym Parlament przy ulicy Św. Ducha 2. Początek o godzinie 18.30. Lokal zostanie otwarty dla kibiców od godziny 18.00. Wstęp jest bezpłatny i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

W zaplanowanym na jutro wydarzeniu udział wezmą wszyscy zawodnicy Zdunek Wybrzeże Gdańsk zakontraktowani na nadchodzące rozgrywki. Nie zabraknie również Prezesa Zarządu Tadeusza Zdunka, trenera Lecha Kędziory oraz specjalisty od przygotowania fizycznego Jarosława Hulko. Prezentację poprowadzi dziennikarz Radio Gdańsk, Tomasz Galiński, który dynamicznie przeprowadzi nas przez wiele atrakcji zaplanowanych na piątkowy wieczór.

Impreza rozpocznie się do pokazu barmańskiego w wykonaniu Filipa Ciszkowskiego. Tuż po nim na scenę wyjdą główni aktorzy piątkowego wydarzenia. Co ciekawe podczas prezentacji zawodnicy zaprezentują ubrania z nowej oficjalnej kolekcji "Naprzód Wybrzeże". Bluzy, koszulki, czapki oraz koszule klubowe będzie można nabyć na stoisku w pobliżu baru. Tuż po zawodnikach nadejdzie czas na odrobinę magii w wykonaniu iluzjonisty Rafała Reszke. W powrocie do rzeczywistości po efektownym pokazie pomoże nam jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego speedway'a, Zenon Plech, który będzie gościem specjalnym prezentacji. Po rozmowie z Panem Zenonem zaprezentowany zostanie kevlar na sezon 2018 oraz poznamy nowego sponsora strategicznego GKŻ Wybrzeże, który przygotował niespodziankę dla kibiców klubu. Całość dopełni licytacja koszulki "Wierność jest istotą naszego honoru" za autografami wszystkich zawodników, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację 16-letniej Michaliny Jeleniewskiej z Tczewa. Po licytacji żużlowcy zostaną przekazani w ręce fanów. Będzie to doskonała okazja do wykonania zdjęć, zebrania autografów na specjalnie przygotowanych pocztówkach oraz rozmów z żużlowcami.
Przez cały czas trwania prezentacji otwarte będzie stanowisko z gadżetami. Ponadto każdy z kibiców będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na motocyklu Patricka Hougaarda. O walory estetyczne zadbają nowo wybrane podprowadzające gdańskiego klubu.

Wstęp na prezentację jest wolny. Zapraszamy wszystkich kibiców niezależnie od wieku. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych kibiców. Złapmy energię na dobry początek nowego sezonu. Niech nas będzie jak najwięcej!

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus