Gdańscy u24 jeździli na europejskich torach

01.08.2021, 23:41

Kończący się weekend stał pod znakiem ligowej rywalizacji w Rybniku, jednakże żużlowcy Wybrzeża pojawiali się również w innych zawodach. Lukas Fienhage w piątek i sobotę startował jako gość w barwach Wolfe Wittstock, natomiast w niedzielę reprezentował swój kraj w półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Brokstedt. W tych samych zawodach pojawili się Kevin Juhl Pedersen oraz Drew Kemp.

30.07.2021 Wolfe Wittstock - Landshut Devils

Wolfe Wittstock - 31 pkt.
9. Sandro Wasserman - 3 (w,3,0,0)
10. Lukas Fienhage - 8+2 (2,2*,1,2,1*,0)
11. Matic Ivacic - 4 (1,2,0,-,1)
12. Lukas Baumann - 4 (2,0,1,1,0)
13. Max Dilger - 9+1 (1*,2,3,2,1)
14. Erik Bachhuber - 1+1 (1*,0,0)
15. Celina Liebmann - 2 (2,0,0)

Trans MF Landshut Devils - 59 pkt.
1. Kai Huckenbeck - 13+2 (3,3,3,2*,2*)
2. Valentin Grobauer - 6+1 (0,1,2*,3,-)
3. Michael Haertel - 4+2 (2*,1,1*,0)
4. Dimitri Berge - 14 (3,3,2,3,3)
5. Martin Smolinski - 10+2 (3,0,2*,3,2*)
6. Norick Bloedorn - 10 (3,1,3,3)
7. Marius Hillebrand - 2 (0,1,1)

Biegi z udziałem Lukasa:
4. (70,94) Berge, Fienhage, Bloedorn, Bachhuber - 2:4 - (9:15)
7. (71,57) Wasserman, Fienhage, Hillebrand, Smolinski - 5:1 - (18:24)
9. (70,93) Huckenbeck, Grobauer, Fienhage, Wasserman - 1:5 - (22:32)
12. (70,42) Grobauer, Fienhage, Hillebrand, Liebmann - 2:4 - (26:46)
13. (70,56) Smolinski, Dilger, Fienhage, Haertel - 3:3 - (29:49)
15. (69,07) Berge, Huckenbeck, Dilger, Fienhage - 1:5 - (31:59)

31.07.2021 Metalica Recycling Kolejarz - Wolfe Wittstock

Punktacja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - 58 pkt.
9. Keynan Rew - 12+1 (3,1*,3,3,2)
10. Damian Baliński - 10+1 (3,2,2*,3,-)
11. Matthew Gilmore - 5+1 (1,1,1,2*)
12. Szymon Szlauderbach - 9+2 (0,2,3,2*,2*)
13. Damian Dróżdż - 10 (1,3,2,1,3)
14. Olivier Buszkiewicz - 3+1 (2*,1,t)
15. Krzysztof Sadurski - 9+2 (3,2*,3,1*)

Wolfe Wittstock - 32 pkt.
1. Sandro Wasserman - 1 (w,0,-,1)
2. Lukas Fienhage - 5 (3,1,0,0,1,0)
3. Matic Ivacic - 9 (2,3,3,1,0,0)
4. Bartosz Szymura - 4 (2,w,1,-,1)
5. Max Dilger - 12+1 (2*,3,2,2,3)
6. Erik Bachhuber - 1 (1,0,0)
7. Celina Liebmann - 0 (0,0,0)

Biegi z udziałem Lukasa:
3. (62,47) Fienhage, Dilger, Dróżdż, Szlauderbach - 1:5 - (10:8)
6. (61,81) Dróżdż, Sadurski, Fienhage, Wasserman - 5:1 - (22:14)
9. (62,29) Rew, Baliński, Ivacic, Fienhage - 5:1 - (32:22)
11. (63,59) Rew, Szlauderbach, Wasserman, Fienhage - 5:1 - (41:25)
12. (63,22) Sadurski, Gilmore, Fienhage, Liebmann - 5:1 - (46:26)
14. (63,60) Dróżdż, Szlauderbach, Szymura, Fienhage - 5:1 - (55:29)

01.08.2021 1/2 DMEJ, Brokstedt
I. Reprezentacja Danii – 47
1. Kevin Juhl Pedersen – 4 (2,-,2,-,-)
2. Mads Hansen – 14 (3,3,2,3,3)
3. Jonas Seifert-Salk – 12 (2,3,2,3,2)
4. Tim Sørensen – 11 (1,3,3,2,2)
17. Benjamin Basso – 6 (1,2,3)

II. Reprezentacja Niemiec – 44
5. Michael Härtel – 11 (2,2,3,3,1)
6. Lukas Fienhage – 13 (3,2,3,2,3)
7. Sandro Wassermann – 2 (1,-,1,-,-)
8. Marius Hillebrand – 7 (-,3,2,2,-)
18. Norick Blödorn – 11 (2,1,3,2,3)

III. Reprezentacja Wielkiej Brytanii – 27
13. Tom Brennan – 6 (1,2,1,1,1)
14. Drew Kemp – 11 (3,2,3,1,2)
15. Jordan Palin – 4 (1,1,1,1,-)
16. Leon Flint – 6 (3,1,1,1,-)
20. Daniel Gilkes – 0 (u)

IV. Reprezentacja Holandii – 1
9. Mika Meijer – 0 (0,0,0,0,0)
10. Jarno De Vries – 1 (0,0,0,0,1)
11. Nigel Hummel – 0 (0,w,0,0,0)
12.Dave Meijerink – 0 (0,0,0,0,w)

Bieg z udziałem zawodników Wybrzeża:
1. Kemp, Härtel, Sørensen, Meijerink
2. Fienhage, Seifert-Salk, Brennan, Hummel
4. Flint, Pedersen, Wassermann, De Vries
5. Sørensen, Fienhage, Flint, Meijer
8. Hildebrand, Kemp, Basso, Hummel (w)
10. Kemp, Seifert-Salk, Wassermann, Meijer
12. Fienhage, Pedersen, Palin, Meijerink
15. Hansen, Fienhage, Kemp, De Vries
19. Fienhage, Seifert-Salk, Gilkes (w), Meijerink (w)
20. Hansen, Kemp, Härtel, Meijer

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 +104
3 ROW Rybnik 14 23 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 +61
6 KŻ Orzeł Łódź 14 15 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8 Unia Tarnów 14 3 -229

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus