El-Instal Jacek Uznański nadal będzie wspierać GKŻ Wybrzeże!

10.02.2019, 21:17

El-Instal Jacek Uznański to jedna z firm, która jest z nami od startów w drugiej lidze w sezonie 2015. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jej właściciel podjął decyzję, by kolejny rok wspierać GKŻ Wybrzeże.

O powodach swojego zaangażowania w sport żużlowy właściciel firmy opowiadał nam rok temu - Od wielu lat kibicuję GKŻ Wybrzeże. Kiedyś sam osobiście zabierałem dzieci na żużel, dziś kiedy są dorośli nadal kibicują ze mną. O możliwości wsparcia swojego Klubu dowiedziałem się od mojego dobrego kolegi Grzegorza Dzikowskiego, skorzystałem z tej okazji - mówił wówczas Jacek Uznański.

El-Instal  Jacek Uznański dzięki zaufaniu klientów działa na rynku już 18 lat. Swoją ofertę firma kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i również do podmiotów gospodarczych wykonując instalacje zarówno w domach i mieszkaniach, jak i obiektach biurowych, halach produkcyjnych, warsztatach, hotelach, czy też instytucjach i innych obiektach. Oprócz standardowych instalacji elektrycznych firma wykonuje także instalacje inteligentne, remonty instalacji w budynkach wielorodzinnych itp. - Wszystkich potencjalnych klientów, którzy są zainteresowane usługami elektrycznymi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach oraz zakupem domów jednorodzinnych, zapraszam do wypełnienia formularzu kontaktowego dostępnego na stronie www.el-instal.com.pl lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego - mówi nam właściciel firmy.

Zadowolenia z przedłużenia umowy nie ukrywa Tadeusz Zdunek - W funkcjonowaniu klubu na stabilnym poziomie liczy się każda złotówka, dlatego też bardzo się cieszę, że kolejna firma zostaje z nami na następny sezon. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że współpracujemy od drugiej ligi i rokrocznie ta nasza współpraca się rozwija - powiedział Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże.

 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus