El-Instal Jacek Uznański nadal będzie wspierać GKŻ Wybrzeże!

10.02.2019, 21:17

El-Instal Jacek Uznański to jedna z firm, która jest z nami od startów w drugiej lidze w sezonie 2015. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jej właściciel podjął decyzję, by kolejny rok wspierać GKŻ Wybrzeże.

O powodach swojego zaangażowania w sport żużlowy właściciel firmy opowiadał nam rok temu - Od wielu lat kibicuję GKŻ Wybrzeże. Kiedyś sam osobiście zabierałem dzieci na żużel, dziś kiedy są dorośli nadal kibicują ze mną. O możliwości wsparcia swojego Klubu dowiedziałem się od mojego dobrego kolegi Grzegorza Dzikowskiego, skorzystałem z tej okazji - mówił wówczas Jacek Uznański.

El-Instal  Jacek Uznański dzięki zaufaniu klientów działa na rynku już 18 lat. Swoją ofertę firma kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i również do podmiotów gospodarczych wykonując instalacje zarówno w domach i mieszkaniach, jak i obiektach biurowych, halach produkcyjnych, warsztatach, hotelach, czy też instytucjach i innych obiektach. Oprócz standardowych instalacji elektrycznych firma wykonuje także instalacje inteligentne, remonty instalacji w budynkach wielorodzinnych itp. - Wszystkich potencjalnych klientów, którzy są zainteresowane usługami elektrycznymi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach oraz zakupem domów jednorodzinnych, zapraszam do wypełnienia formularzu kontaktowego dostępnego na stronie www.el-instal.com.pl lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego - mówi nam właściciel firmy.

Zadowolenia z przedłużenia umowy nie ukrywa Tadeusz Zdunek - W funkcjonowaniu klubu na stabilnym poziomie liczy się każda złotówka, dlatego też bardzo się cieszę, że kolejna firma zostaje z nami na następny sezon. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że współpracujemy od drugiej ligi i rokrocznie ta nasza współpraca się rozwija - powiedział Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże.

 

Autor: M.

Następny mecz:

05.05.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 4 +22
2 Unia Tarnów 3 4 +8
3 Lokomotiv Daugavpils 2 2 +11
4 ROW Rybnik 2 2 +6
5 Orzeł Łódź 2 2 -12
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 2 -14
7 Car Gwarant Start Gniezno 2 2 -21

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus