BPS jedzie z nami kolejny rok!

07.02.2019, 10:14

Firma kurierska BPS to kolejny sponsor strategiczny, który zostaje z nami na sezon 2019! O powodach przedłużenia współpracy opowiedział właściciel firmy Arkadiusz Jarząb.

Współpraca pomiędzy GKŻ Wybrzeże, a firmą kurierską BPS rozpoczęła się wiosną 2018 roku - W zeszłym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na sponsoring klubu GKŻ Wybrzeże i to była trafiona decyzja. Naszym celem było zwiększenie rozpoznawalności marki i dotarcia do konkretnej grupy odbiorców, budując przy tym wizerunek firmy zgodny z wartościami, założeniami i stylem naszego przedsiębiorstwa. Działania wizerunkowe niezaprzeczalnie przełożyły się na PR firmy. Eksponowanie naszego logo niesie ze sobą dużo pozytywnych emocji, jakie chcemy, aby budziły świadczone przez nas usługi kurierskie - mówi nam Pan Arkadiusz Jarząb.

BPS jest liderem przesyłek krajowych i międzynarodowych nadawanych z województwa pomorskiego, wymagających specjalnych warunków transportu. - Mamy najlepszy współczynnik terminowych odbiorów i doręczeń przesyłek. Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi nadającymi przesyłki w suchym lodzie, zobligowani jesteśmy do przyłożenia ogromnej wagi zarówno do odbiorów zgodnie z procedurami i wymogami, jak i do terminowych doręczeń. Nie odwracamy się oczywiście od innych Klientów. Obsługujemy tysiące małych jak i dużych firm z różnych branż po osoby prywatne - kontynuuje właściciel firmy.

W sezonie 2019 logo firmy BPS pojawi się między innymi na lewym kolanie na kombinezonach wszytkich zawodników Zdunek Wybrzeże Gdańsk - W tym roku zdecydowanie zostajemy z klubem i dalej będziemy wspierać ich działania. Cieszymy się, ze możemy dopomagać i promować Gdański klub pod naszym szyldem. Kibicujemy naszej drużynie i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki w nadchodzącym sezonie, oraz życzymy ogromnego entuzjazmu kibiców na spotkaniach meczowych - zakończył Arkadiusz Jarząb.

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus