BPS jedzie z nami kolejny rok!

07.02.2019, 10:14

Firma kurierska BPS to kolejny sponsor strategiczny, który zostaje z nami na sezon 2019! O powodach przedłużenia współpracy opowiedział właściciel firmy Arkadiusz Jarząb.

Współpraca pomiędzy GKŻ Wybrzeże, a firmą kurierską BPS rozpoczęła się wiosną 2018 roku - W zeszłym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na sponsoring klubu GKŻ Wybrzeże i to była trafiona decyzja. Naszym celem było zwiększenie rozpoznawalności marki i dotarcia do konkretnej grupy odbiorców, budując przy tym wizerunek firmy zgodny z wartościami, założeniami i stylem naszego przedsiębiorstwa. Działania wizerunkowe niezaprzeczalnie przełożyły się na PR firmy. Eksponowanie naszego logo niesie ze sobą dużo pozytywnych emocji, jakie chcemy, aby budziły świadczone przez nas usługi kurierskie - mówi nam Pan Arkadiusz Jarząb.

BPS jest liderem przesyłek krajowych i międzynarodowych nadawanych z województwa pomorskiego, wymagających specjalnych warunków transportu. - Mamy najlepszy współczynnik terminowych odbiorów i doręczeń przesyłek. Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi nadającymi przesyłki w suchym lodzie, zobligowani jesteśmy do przyłożenia ogromnej wagi zarówno do odbiorów zgodnie z procedurami i wymogami, jak i do terminowych doręczeń. Nie odwracamy się oczywiście od innych Klientów. Obsługujemy tysiące małych jak i dużych firm z różnych branż po osoby prywatne - kontynuuje właściciel firmy.

W sezonie 2019 logo firmy BPS pojawi się między innymi na lewym kolanie na kombinezonach wszytkich zawodników Zdunek Wybrzeże Gdańsk - W tym roku zdecydowanie zostajemy z klubem i dalej będziemy wspierać ich działania. Cieszymy się, ze możemy dopomagać i promować Gdański klub pod naszym szyldem. Kibicujemy naszej drużynie i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki w nadchodzącym sezonie, oraz życzymy ogromnego entuzjazmu kibiców na spotkaniach meczowych - zakończył Arkadiusz Jarząb.

Autor: M.

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus