BPS-Business Pack Service sponsorem GKŻ Wybrzeże

09.05.2018, 09:19

Do grona naszych sponsorów dołączyła firma BPS-Business Pack Service. Arkadiusz Jarząb właściciel firmy opowiedział nam o powodach podjęcia współpracy.

Panie Arkadiuszu BPS –Business Pack Service będzie sponsorem gdańskiego klubu. Proszę powiedzieć czym się Państwo zajmujecie, jak długo jesteście na rynku i do kogo kierujecie swoje usługi?

BPS jest polską firmą, jedną z pierwszych w Trójmieście lokalnych firm kurierskich działającą aktywnie na rynku od prawie 20 lat. Współpracujemy z uznanymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi w zakresie transportu przesyłek krajowych jak i międzynarodowych. Dzięki szerokiej gamie usług oferujemy Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Świadczymy kompleksowe doręczenie przesyłki, której priorytetem jest satysfakcja Klienta. Ciągłe rozpoznawanie i monitorowanie rynku w zakresie przesyłek kurierskich pokazują stale rosnące liczby zarejestrowanych Klientów w naszym systemie.

Czy jako firma byliście lub jesteście zaangażowani w działania sponsoringowe inne niż GKŻ Wybrzeże?

Wielokrotnie uczestniczyliśmy już w różnego rodzaju działaniach sponsoringu, jednak były to projekty krótkoterminowe. GKŻ Wybrzeże jest naszym pierwszym poważnym zaangażowaniem się w wspieranie pomorskiego sportu.

Skąd wzięło się u Państwa zainteresowanie sportem żużlowym i GKŻ Wybrzeże?

Pasją do wyścigów żużlowych zostałem zarażony już w szkole podstawowej siedząc w jednej ławce wtedy z przyszłym zawodnikiem GKŻ Wybrzeże - Jackiem Bogdańskim, który opowiadał z wielką pasją o motorach i wyścigach żużlowych.
Od wielu lat śledzę i obserwuję co dzieje się w klubie i jakie osiąga wyniki. W młodości byłem dobrze zapowiadającym się sędzią piłkarskim i poprzez sędziowanie nie związałem się nigdy emocjonalnie z żadnym z zespołów, tak w przypadku żużlu sercem od zawsze byłem za Gdańskim klubem.

Co według Pana  jest największym atutem klubu, który sprawia , że zdecydowaliście się na podjęcie współpracy?

Oczywiście wierni kibice, którzy aktywnie wspierają naszą drużynę, dzięki którym każde spotkanie meczowe ma wyjątkową oprawę. Frekwencja na stadionie jest bardzo dobra, dzięki temu możemy dotrzeć do większej ilości potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami.

Czego spodziewacie się po współpracy? Czy traktujecie naszą współpracę  jako działanie mające wzmocnić rozpoznawalną już markę firmy czy wynika ona z zainteresowania sportem żużlowym?

Jednego i drugiego.Współpraca wynika przede wszystkim z zainteresowania sportem żużlowym i chęcią uczestniczenia w życiu klubu. Nasza działalność posiada również pewne cechy wspólne dla uprawiania tego rodzaju sportu. Każdemu kurierowi potrzebna jest żyłka sportowca, bez tego każdy kolejny dzień byłby wieczną przegraną. Przesyłki muszą być dostarczane szybko i na czas, dlatego na co dzień ścigamy się z czasem i oczekiwaniami naszych klientów.
Ten rok jest dla nas wyjątkowo bardzo dynamiczny. Chcielibyśmy wzmocnić rozpoznawalność naszej marki, między innymi poprzez współpracę z GKŻ Wybrzeże.

Czego według Pana brakuje w sporcie żużlowym żeby jeszcze szersza grupa sponsorów wspierała speedway? Czy transmisje telewizyjne to wartość dodana dla sponsorów czy dla Państwa jako nie mają one większego znaczenia?

Myślę, że transmisje telewizyjne przyciągnęłyby większą uwagę fundatorów. Dotarcie do szerszej grupy kibiców poprzez spoty reklamowe dają ogromne możliwości ich zastosowaniu w marketingu potencjalnych sponsorów.

Co mógłby Pan powiedzieć osobom, które rozważają czy dołączyć do grona sponsorów?

Sponsoring sprzyja wzmocnieniu pożądanego wizerunku firmy. W wydarzeniach sportowych i dzięki zawodnikom, którzy noszą logo firmy, uzyskuje się dużo lepszą widzialność i promocję marki niż w przypadku tradycyjnej reklamy. Jest to również bardzo dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.

 Czego życzy Pan sobie i klubowi w najbliższym sezonie?

Przede wszystkim wyników, konsekwencji i zdecydowania. Życzymy również, żeby kolizje i wypadki w ogóle nie miały miejsca, a każdy kolejny sezon był lepszy od poprzedniego.

Autor: Ola

Następny mecz:

23.03.2019, 14:30 / Piła

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus