Basmar zostaje z nami na sezon 2019!

27.03.2019, 23:06

Działająca na międzynarodowym rynku usług transportowych a także kompleksowych przeprowadzek krajowych i zagranicznych firma Basmar pozostanie sponsorem Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2019!

Basmar to rodzinna firma, która funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Zajmuje się szeroko pojętym transportem międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzek na wszystkich trasach międzynarodowych, ale nie tylko. Dla Klientów mieszkających poza granicami Polski firma dostarcza między innymi meble, okna, maszyny i towary na paletach. Na terenie Polski firma specjalizuje się realizacją relokacji mieszkań i biur między poszczególnymi miastami w kraju. Oferta firmy Basmar jest skierowana zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm.

Od początku sezonu 2018 Basmar czynnie wspiera gdański żużel  - Jesteśmy zaszczyceni faktem, że kolejny sezon będziemy współpracować z klubem żużlowym Wybrzeże Gdańsk. Sport, a żużel w szczególności, to nasza rodzinna pasja. Cieszymy się, iż udało się zbudować w Gdańsku młody i bardzo perspektywiczny zespół z dużymi szansami na upragniony awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.Bardzo podoba nam się ciężka i systematyczna praca aktualnych włodarzy klubu oraz pracowników ukierunkowana na końcowy sukces, stąd też pomysł dalszej współpracy - powiedział przedstawiciel firmy Mariusz Staniszewski, który liczy, że grono sponsorów klubu będzie rosło z dnia na dzień - Zachęcamy inne firmy z terenu Trójmiasta i okolic do wsparcia finansowego klubu Wybrzeże, ponieważ jest to nasze wspólne dobro, które na stałe wpisało się w życie lokalnej społeczności.

My dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do skorzystania z usług naszego sponsora!www.firmabasmar.pl

Autor: Redakcja

Następny mecz:

08.08.2020, 14:00 / Toruń

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 5 10 +114
2 Unia Tarnów 5 8 +12
3 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 6 +21
4 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 5 6 +2
5 KŻ Orzeł Łódź 5 4 0
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 5 4 44
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 2 -43
8 SK Lokomotiv Daugavpils 5 0 -62

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus