Baltic-Trade Paliwa nowym sponsorem Zdunek Wybrzeże Gdańsk!

12.03.2019, 12:06

Kolejny nowy sponsor na pokładzie. Tym razem w gronie partnerów Zdunek Wybrzeże witamy firmę Baltic-Trade Paliwa z Gdyni zajmującą się hurtową oraz detaliczną sprzedażą paliw płynnych. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie!

Grupa Baltic-Trade zajmuje się hurtową oraz detaliczną sprzedażą paliw płynnych z dowozem do klienta oraz poprzez sieć stacji paliw w atrakcyjnych cenach. Swoją ofertę nowy sponsor naszego klubu kieruje do dużych odbiorców takich jak stacje paliw, firmy transportowe, jak również do gospodarstw rolnych i klientów indywidualnych.

Baltic-Trade Paliwa to już 24. firma, która dołączyła do grona sponsorów GKŻ Wybrzeże tej zimy. Z takiego obrotu sprawy cieszy się Tadeusz Zdunek - Nazwa "Klub 200" od początku nie jest przypadkowa. Naszym celem od samego początku działalności jest osiągnięcie grona dwustu podmiotów wspierających nasz klub. Jesteśmy obecnie w połowie drogi, co nas z jednej strony cieszy, a z drugiej motywuje do dalszej pracy. Liczymy, że przed sezonem ta grupa partnerów i przyjaciół klubu jeszcze wzrośnie - powiedział Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże.

Baltic-Trade Paliwa Sp. z o.o.
Tuchom, ul. Gdyńska 38
80-209 Chwaszczyno

Autor: Kinga Sylwestrzak

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus