AVIDES sponsorem na ósmy sezon

31.01.2023, 18:45

AVIDES POLSKA pozostanie sponsorem strategicznym GKŻ Wybrzeże na sezon 2023. To kolejna firma, która zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Klubem - w tym przypadku na ósmy sezon z rzędu! AVIDES POLSKA wspiera gdański żużel nieprzerwanie od 2016 roku.

- Stawiamy na dynamiczny rozwój i nieustanny progres, a jednocześnie za misję firmy obieramy odpowiedzialność społeczną i lokalną. Od lat angażujemy się w lokalny sport, a nasze wsparcie stanowi ważny fundament dla rozwoju gdańskiego żużla. Jesteśmy dumni ze współpracy z GKŻ Wybrzeże i bez cienia wątpliwości zdecydowaliśmy się przedłużyć ją o kolejny sezon - mówi Adam Zieleziński, dyrektor handlowy AVIDES POLSKA.

AVIDES POLSKA Sp. z o.o. to polska filia niemieckiej firmy Avides Media AG. Nasz sponsor strategiczny zajmuje się sprzedażą zwrotów konsumenckich, produktów odnowionych, nadwyżek stanów magazynowych oraz prowadzi sprzedaż hurtową między innymi takich kategorii jak: TV, laptopy, duże i małe AGD, artykuły dla dzieci, zabawki, drukarki, akcesoria komputerowe, sport, odzież i obuwie, telefony komórkowe, artykuły ogrodowe. Odbiorcami są firmy prowadzące sprzedaż internetową i stacjonarną dla klientów poszukujących markowych produktów w korzystnych cenach, dostawcy towarów dla sklepów internetowych oraz platform sprzedażowych.

Sponsorem strategicznym GKŻ Wybrzeże można zostać już od kwoty 30 tys. zł za sezon, ale w naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.

Kontakt
Avides.pl Sp. z o.o.Hurtownia RTV AGD
Magazynowa 7
80-180, Gdańsk-Kowale

Chcesz dołączyć do grona sponsorów klubu i razem z nami budować gdański żużel? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

08.04.2023, 16:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Trans MF Landshut Devils 0 0 0
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
7 ROW Rybnik 0 0 0
8 PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus