Anders Thomsen: W ciągu poprzednich sezonów udowodniłem swoją wartość

22.03.2018, 16:39

Anders Thomsen nie obawia się walki o miejsce w składzie Zdunek Wybrzeża. Duńczyk niezwykle profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. W marcu trenował już w czterech krajach.

Ostatnie tygodnie były niezwykle pracowite dla Andersa Thomsena. - Zacząłem od treningów w Cloppenburgu, a następnie pojechałem do Danii. Nie wytrzymałem za długo i stwierdziłem, że trzeba potrenować, więc pojechałem do chorwackiego Gorican. Po dwóch dniach zawitałem do Krsko, gdzie mieliśmy bardzo fajne zajęcia wraz z Nickim Pedersenem. Teraz jestem w Gdańsku - powiedział Duńczyk.
 
Na ten moment trudno powiedzieć cokolwiek o formie poszczególnych zawodników. - Jest zimno, więc trudno jest nawet powiedzieć, czy silniki dobrze pracują. Ja osobiście czuję się bardzo dobrze, mam szerszy team powiększony o mechanika z Węgier. W końcu trenowałem w Gdańsku, gdzie robimy co możemy, by próbować się na torze - ocenił Anders Thomsen.
 
Ja zawsze chcę iść w mojej karierze krok po kroku, jednak teraz uważam, że jestem gotowy na wielkie rzeczy. Celem indywidualnym jest awans do Grand Prix Challenge. W polskiej Nice 1.LŻ zawodnicy są niemal tak dobrzy jak w PGE Ekstralidze i wiem, że po tak dobrym sezonie jak poprzedni będę musiał mocno zapracować na to, by utrzymać lub podwyższyć średnią biegową. Dam z siebie wszystko - zdeklarował.
 
W naszej drużynie jest czterech mocnych obcokrajowców i jeden słabszy mecz może mocno pogorszyć notowania u trenera. - Ja uważam, że w ciągu poprzednich sezonów udowodniłem swoją wartość dla klubu i nie wierzę w to, że po jednej wpadce ktoś chciałby mnie odsunąć. Robię dużo dobrego dla klubu i drużyny - podsumował.
 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus