Terminarz NICE PLŻ 2017


Runda 1 – 8/9 kwietnia 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Polonia Piła
Runda II – 16/17 kwietnia 2017

Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła
?? - ??
Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Runda III– 22/23 kwietnia 2017

Orzeł Łódź
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Runda IV – 29/30 kwietnia 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Orzeł Łódź
Runda V – 7 maja 2017

Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Piła
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Runda VI – 21 maja 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Orzeł Łódź
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Runda VII – 28 maja 2017

Polonia Piła
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Orzeł Łódź
Runda VIII – 3/4 czerwca 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Orzeł Łódź
?? - ??
Orzeł ŁódźPolonia Bydgoszcz
Runda IX – 10/11 czerwca 2017

Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Orzeł Łódź
Polonia Piła
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Runda X – 18 czerwca 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Polonia Piła
Runda XI – 9 lipca 2017

Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła
?? - ??
Speedway Wanda Instal Krakówtd>
Orzeł Łódź
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Runda XII – 16 lipca 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Polonia Piła
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
Runda XIII – 30 lipca 2017

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
?? - ??
Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź
?? - ??
Polonia Piła
Grupa Azoty Unia Tarnów
?? - ??
Speedway Wanda Instal Kraków
Stal Betad Leasing Rzeszów
?? - ??
Lokomotiv Daugavpils
Runda XIV – 5/6 sierpnia 2017

Lokomotiv Daugavpils
?? - ??
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków
?? - ??
Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz
?? - ??
Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Piła
?? - ??
Stal Betad Leasing Rzeszów
I runda finałowa - 20 sierpnia 2017

Drużyna z 4 Miejsca
?? - ??
Drużyna z 1 Miejsca
Drużyna z 3 Miejsca
?? - ??
Drużyna z 2 Miejsca
II runda finałowa - 3 września 2017

Drużyna z 1 Miejsca
?? - ??
Drużyna z 4 Miejsca
Drużyna z 2 Miejsca
?? - ??
Drużyna z 3 Miejsca
Finał – 10, 17 września 2017

Baraże – 1, 8 października 2017

Jeśli zauważyłeś błąd na tej stronie, skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@wybrzezegdansk.pl

Najbliższy mecz

Sobota, 27 maja 2017 r.godz. 16:00

Euro Finannce Polonia Piła VII runda Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, wyjazd Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finannce Polonia Piła

www rywala | bilety

Ostatni mecz

Arge Speedway Wanda Kraków

43:47 niedziela, 21 maja 2017 r. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
43:47

relacja | www rywala

Tabela Nice PLŻ

L.p. Drużyna M P +/-
1. Polonia Piła 4 8 +39
2. Zdunek Wybrzeże 3 5 +22
3. Lokomotiv Daugavpils 4 4 +12
4. Speedway Wanda Instal Kraków 4 4 -14
5. Orzeł Łódź 4 3 -14
6. Grupa Azoty Unia Tarnów 2 2 +26
7. Stal Betad Leasing Rzeszów 4 2 -13
8. Polonia Bydgoszcz 5 2 -58

MDMP

L.p. Drużyna M P +/-
1. Wybrzeże Gdańsk 3 9 +134
2. MRGARDEN GKM Grudziądz 3 6 +111
3. KS Toruń 3 6 +108
4. Orzeł Łódź 4 2 +55
5. SCKM Włókniarz Cz-wa 3 1 +62

Liga Juniorów

L.p. Drużyna M P +/-
1. KantorOnline ViperPrint Włókniarz 7 33,5 147
2. Fogo Unia Leszno 7 31 137
3. Spar Falubaz Zielona Góra 7 28,5 140
4. Unibax Toruń 7 23 120
5. Grupa Azoty Tarnów 7 18 119
6. Stal Gorzów 7 16,5 115
7. Betard Sparta Wrocław 7 13,5 96
8. Renault Zdunek Wybrzeże 7 4 88

Typowanie

1. TOMAN69 89 pkt. +5 pkt.
2. mysy 89 pkt. 0 pkt.
3. pawel1985 88 pkt. +5 pkt.
4. danmark marek 85 pkt. +5 pkt.
5. dave91 81 pkt. 0 pkt.
Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Zostań naszym fanem na FB i bądź na bieżąco!

Oferta marketingowa

Oferta marketingowa

Zapoznaj się z ofertą reklamową naszego klubu na sezon 2016. Zostań Sponsorem gdańskiego żużla!

Baza kibiców

Baza kibiców

Zapisz się do grona fanów, którzy bezpłatnie otrzymują informacje i oferty z klubu prosto na swoją skrzynkę mailową.