Zmiany, zmiany, zmiany..

07.02.2018, 17:06

Miesiąc temu ogłosiliśmy nabór pracowników do redakcji. Dziś ten etap możemy uznać za ukończony. Do naszego grona dołączyły cztery nowe osoby, a to jeszcze nie koniec. W najbliższych tygodniach czekać będzie na Was sporo nowych materiałów, wywiadów i publicystyki. Liczymy, że zmiany przypadną Wam do gustu.

Ponad rok temu dokonaliśmy zmian w wyglądzie strony internetowej www.wybrzezegdansk.pl. Dziś ruszamy z kolejnymi zmianami, tym razem skupiając się na treściach. Będziemy pisać częściej i więcej, postaramy się spojrzeć na żużel troszke szerzej niż dotychczas. Oczywiście główną osią strony pozostaną informacje dotyczące naszego klubu i zawodników startujących w Gdańsku, jednakże mamy zamiar dać coś więcej. Chcemy być stroną na której znajdziecie o wiele więcej niż wyniki i statystyki. Czas pokaże czy nam się to uda i czy znajdziemy Wasze uznanie.

W najbliższych dniach i tygodniach poznacie pierwsze treści od nowych redaktorów naszego portalu. Być może jeszcze dziś, a najpóźniej jutro przeczytacie pierwszy felieton Piotrka, w okolicach weekendu zadebiutuje Tomasz, a w połowie lutego poznacie Kingę i jej "Żużel w kolorze blond". Dopiero w marcu do grupy dołączy Sebastian, który skupi się na tematach stricte meczowych. Liczymy, że każdy z nowych autorów wniesie coś nowego i ciekawego, coś co Was zainteresuje.

Podsumowując zapraszamy do sprawdzania nowości na stronie, czytania artykułów i komentowania na naszym profilu na portalu społecznościowym www.facebook.com. Piszcie kiedy Wam się coś spodoba, ale także wtedy kiedy nie będziecie zgadzali się z autorem. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne i pozwolą rozwijać portal w taką stronę, która jest najciekawsza dla czytelników.

 

 

Autor: M.

Następny mecz:

08.04.2018, 00:00 /

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1. Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
3. Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
4. Arge Speedway Wanda Kraków 0 0 0
5. Speed Car Motor Lublin 0 0 0
6. Orzeł Łódź 0 0 0
7. Euro Finannce Polonia Piła 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus