Typer dziennikarski - wyniki (5)

12.09.2017, 14:22

Przed niedzielnym meczem poprosiliśmy pięciu gdańskich dziennikarzy o wytypowanie wyników niedzielnego spotkania. Dziś przedstawiamy rezultaty typera.

1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej puntków w dzisiejszym meczu? (Poprawna odpowiedź: Kacper Gomólski)
Rafał Sumowski: Kenneth Bjerre (0 pkt)
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Troy Batchelor (0 pkt)

2. Kto zdobędzie więcej punktów Kacper Gomólski czy Artur Mroczka? (Poprawna odpowiedź: Kacper Gomólski)
Rafał Sumowski: Artur Mroczka (0 pkt)
Wojciech Luściński: Kacper Gomólski (1 pkt)
Tomasz Galiński: Artur Mroczka (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Kacper Gomólski (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Kacper Gomólski (1 pkt)

3. Kto zdobędzie więcej punktów Troy Batchelor czy Peter Ljung? (Poprawna odpowiedź: Troy Batchelor)
Rafał Sumowski: Troy Batchelor (1 pkt)
Wojciech Luściński: Peter Ljung (0 pkt)
Tomasz Galiński: Troy Batchelor (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Troy Batchelor (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Troy Batchelor (1 pkt)

4. Czy Kacper Gomólski zdobędzie dwucyfrową liczbę punktów? (Poprawna odpowiedź: Tak)
Rafał Sumowski: nie (0 pkt)
Wojciech Luściński: tak (1 pkt)
Tomasz Galiński: nie (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: tak (1 pkt)
Michał Gałęzewski: tak (1 pkt)

5. Wyścig młodzieżowy zakończy się: wygraną Zdunek Wybrzeże, remisem, wygraną Grupy Azoty Unii Tarnów? (Poprawna odpowiedź: wygrana Zdunek Wybrzeże)
Rafał Sumowski: Zdunek Wybrzeże (1 pkt)
Wojciech Luściński: remis (0 pkt)
Tomasz Galiński: Zdunek Wybrzeże (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Zdunek Wybrzeże (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Zdunek Wybrzeże (1 pkt)

6. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (Pytanie anulowane)
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer, Kenneth Bjerre
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer, Artur Mroczka
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer, Kenneth Bjerre
Tomasz Łunkiewicz: Artur Mroczka, Oskar Fajfer
Michał Gałęzewski: Troy Batchelor, Kenneth Bjerre

7. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów bonusowych w meczu? (Poprawna odpowiedź: Mikkel Bech lub Peter Ljung)
Rafał Sumowski: Anders Thomsen (0 pkt)
Wojciech Luściński: Mikkel Bech (1 pkt)
Tomasz Galiński: Artur Czaja (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Anders Thomsen (0 pkt)

8. Który zawodnik zwycięży w wyscigu otwarcia? (Poprawna odpowiedź: Jakub Jamróg)
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer (0 pkt)
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Oskar Fajfer (0 pkt)

9. Jaki będzie końcowy wynik? (Poprawna odpowiedź: 40-32)
Rafał Sumowski: 50-40 (0 pkt)
Wojciech Luściński: 52-38 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 51-39 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 50-40 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 53-37 (0 pkt)

Klasyfikacja czwartej rundy:
Tomasz Łunkiewicz: 5
Michał Gałęzewski: 4
Wojciech Luściński: 3
Rafał Sumowski: 2
Tomasz Galiński: 2

Klasyfikacja po czterech rundach:
Rafał Sumowski: 17 (5)
Michał Gałęzewski: 15 (5)
Tomasz Łunkiewicz: 14 (5)
Tomasz Galiński: 13 (5)
Wojciech Luściński: 12 (4)

Autor: M.

Następny mecz:

24.09.2017, 13:00 / Tarnów

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
4. Orzeł Łódź 14 19 +55
5. Euro Finannce Polonia Piła 14 19 -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków 14 15 -61
7. Stal Rzeszów 14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus