Przed każdym meczem prosimy pięciu trójmiejskich dziennikarzy o wytypowanie rozstrzygnięć nadchodzącego spotkania. Dziś przedstawiamy wyniki ich typowania w dziesiątej kolejce NICE 1. Ligi Żużlowej. W każdej rundzie do zdobycia jest maksymalnie 12 punktów.
1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w dzisiejszym meczu? (1 pkt)
Odp. Mikkel Michelsen
Wojciech Luściński: Mikkel Michelsen (1 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Michelsen (1 pkt)
Tomasz Galiński: Anders Thomsen (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Anders Thomsen (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Tomas Jonasson (0pkt)
2. Kto zdobędzie więcej punktów Mikkel Bech czy Tomas Jonasson? (1 pkt)
Odp. Tomas Jonasson
Wojciech Luściński: Mikkel Bech (0 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Bech (0 pkt)
Tomasz Galiński: Tomas Jonasson (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Tomas Jonasson (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Tomas Jonasson (1 pkt)
3. Kto zdobędzie więcej punktów Michał Szczepaniak czy Adrian Cyfer? (1 pkt)
Odp. Adrian Cyfer
Wojciech Luściński: Michał Szczepaniak (0 pkt)
Rafał Sumowski: Adrian Cyfer (1 pkt)
Tomasz Galiński: Adrian Cyfer (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Michał Szczepaniak (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Adrian Cyfer (1 pkt)
4. Kto zdobędzie więcej punktów Dominik Kossakowski czy Erik Riss? (1 pkt)
Odp. Anulowane
Wojciech Luściński: Dominik Kossakowski
Rafał Sumowski: Dominik Kossakowski
Tomasz Galiński: Dominik Kossakowski
Michał Gałęzewski: Dominik Kossakowski
Tomasz Łunkiewicz: Erik Riss
5. Kto zdobędzie więcej punktów Oskar Fajfer czy Tomasz Gapiński? (1 pkt)
Odp. Oskar Fajfer
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer (1 pkt)
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer (1 pkt)
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Oskar Fajfer (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (1 pkt)
6. W wyścigu młodzieżowym: wygra Zdunek Wybrzeże Gdańsk, będzie remis, wygra Euro Finannce Polonia Piła (1 pkt)
Odp. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wojciech Luściński: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Rafał Sumowski: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Tomasz Galiński: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
7. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (1 pkt)
Odp. Oskar Rowecki, Adrian Cyfer - Mikkel Michelsen, Anders Thomsen
Wojciech Luściński: Tomas Jonasson - Mikkel Michelsen (1 pkt)
Rafał Sumowski: Tomas Jonasson - Mikkel Michelsen (1 pkt)
Tomasz Galiński: Tomas Jonasson - Anders Thomsen (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Tomas Jonasson - Anders Thomsen (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Tomas Jonasson - Mikkel Bech (0 pkt)
8. Który zawodnik zwycięży w wyścigu otwarcia? (1 pkt)
Odp. Tomas Jonasson
Wojciech Luściński: Mikkel Bech (0 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Bech (0 pkt)
Tomasz Galiński: Mikkel Bech (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Bech (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech (0 pkt)
9. Jaki będzie końcowy wynik? (3 pkt)
Odp. 63-37
Wojciech Luściński: 55-35 (1 pkt)
Rafał Sumowski: 55-35 (1 pkt)
Tomasz Galiński: 56-34 (1 pkt)
Michał Gałęzewski: 58-32 (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 55-35 (1 pkt)
Wyniki dwunastej rundy:
Rafał Sumowski: 6 pkt
Tomasz Galiński: 6 pkt
Wojciech Luściński: 5 pkt
Tomasz Łunkiewicz: 5 pkt
Michał Gałęzewski: 5 pkt
Klasyfikacja generalna:
Michał Gałęzewski: 57 pkt (11)
Rafał Sumowski: 57 pkt (11)
Wojciech Luściński: 52 pkt (11)
Tomasz Łunkiewicz: 51 pkt (11)
Tomasz Galiński: 48 pkt (11)
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 0 | 0 | 0 |
2 | Innpro ROW Rybnik | 0 | 0 | 0 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 |
4 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 0 | 0 | 0 |
5 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 0 |
6 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 0 | 0 | 0 |
7 | Texom Stal Rzeszów | 0 | 0 | 0 |
8 | InvestHousePlus PSŻ Poznań | 0 | 0 | 0 |