Typer dziennikarski 2018 - wyniki (9)

09.07.2018, 16:31

Przed każdym meczem prosimy pięciu trójmiejskich dziennikarzy o wytypowanie rozstrzygnięć nadchodzącego spotkania. Dziś przedstawiamy wyniki ich typowania w dziesiątej kolejce NICE 1. Ligi Żużlowej. W każdej rundzie do zdobycia jest maksymalnie 12 punktów.

1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w dzisiejszym meczu? (1 pkt)
Odp. Lebedev, Woryna, Michelsen

Wojciech Luściński: Mikkel Bech (0 pkt)
Rafał Sumowski: Kacper Woryna (1 pkt)
Tomasz Galiński: Kacper Woryna (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Kacper Woryna (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Kacper Woryna (1 pkt)

2. Kto zdobędzie więcej punktów Mikkel Bech czy Kacper Woryna? (1 pkt)
Odp. Kacper Woryna

Wojciech Luściński: Mikkel Bech (0 pkt)
Rafał Sumowski: Kacper Woryna (1 pkt)
Tomasz Galiński: Kacper Woryna (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Kacper Woryna (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Kacper Woryna (1 pkt)

3. Kto zdobędzie więcej punktów Michał Szczepaniak czy Craig Cook (1 pkt)
Odp. Michał Szczepaniak

Wojciech Luściński: Craig Cook (0 pkt)
Rafał Sumowski: Craig Cook (0 pkt)
Tomasz Galiński: Michał Szczepaniak (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Remis (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Michał Szczepaniak (1 pkt)

4. Kto zdobędzie więcej punktów Oskar Fajfer czy Andriyj Karpov? (1 pkt)
Odp. Anulowane

Wojciech Luściński: Oskar Fajfer
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer
Michał Gałęzewski: Oskar Fajfer
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer

5. Kto zdobędzie więcej punktów Mikkel Michelsen czy Troy Batchelor? (1 pkt)
Odp. Mikkel Michelsen

Wojciech Luściński: Mikkel Michelsen (1 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Michelsen (1 pkt)
Tomasz Galiński: Troy Batchelor (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Michelsen (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Michelsen (1 pkt)

6. W wyścigu młodzieżowym: wygra Zdunek Wybrzeże Gdańsk, będzie remis, wygra ROW Rybnik (1 pkt)
Odp. Remis

Wojciech Luściński: Zdunek Wybrzeże (0 pkt)
Rafał Sumowski: Zdunek Wybrzeże (0 pkt)
Tomasz Galiński:  remis (1 pkt)
Michał Gałęzewski: remis (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Zdunek Wybrzeże (0 pkt)

7. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (1 pkt)
Odp. Fajfer, Michelsen - Woryna, Lebedev

Wojciech Luściński: Mikkel Michelsen, Troy Batchelor (1 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Bech, Kacper Woryna (1 pkt)
Tomasz Galiński: Anders Thomsen, Kacper Woryna (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Michelsen, Kacper Woryna (2 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Michelsen, Kacper Woryna (2 pkt)

8. Który zawodnik zwycięży w wyścigu otwarcia? (1 pkt)
Odp. Mikkel Bech

Wojciech Luściński: Mikkel Bech (1 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Bech (1 pkt)
Tomasz Galiński: Mikkel Bech (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Bech (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech (1 pkt)

9. Jaki będzie końcowy wynik? (3 pkt)
Odp. 50-40

Wojciech Luściński: 52-38 (0 pkt)
Rafał Sumowski: 51-39 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 51-39 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 48-42 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 49-41 (0 pkt)

Wyniki dziewiątej rundy:
Michał Gałęzewski: 7 pkt
Tomasz Łunkiewicz:
7 pkt
Rafał Sumowski: 5 pkt

Tomasz Galiński:
5 pkt
Wojciech Luściński: 3 pkt

Klasyfikacja generalna:
Michał Gałęzewski: 48 pkt (9)
Rafał Sumowski: 47 pkt (9)
Wojciech Luściński: 41 pkt (9)

Tomasz Łunkiewicz: 39 pkt (9)
Tomasz Galiński: 37 pkt (9)

Autor: Ola

Następny mecz:

29.07.2018, 14:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Speed Car Motor Lublin 11 25 +203
2 ROW Rybnik 11 14 +142
3 Car Gwarant Start Gniezno 9 12 +41
4 Lokomotiv Daugavpils 7 11 -15
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 8 +30
6 Euro Finannce Polonia Piła 7 4 -86
7 Orzeł Łódź 7 3 -33
8 Arge Speedway Wanda Kraków 8 2 -246

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus